Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STAJYERLERE BAYRAM HEDİYESİ

Müdavim Üye
    Nereden
    METALLAND

Alıntı yaseminakyavas Nickli Üyeden Alıntı
    <div>sorun çıkmaz ama </div>
    <div>güncellemeyapıp sonra format atın derim</div>
    <div></div>
    Formatı bugün çektim,bakalım yarın kurarken ne olacak,umarım l.cdyi hızlıca geçebilirim tek korkum o,tekrar yaparken hızlı olur diye. 2.cdye hiç başlamadım.
    Tek DİL,Tek DEVLET,Tek ÖNDER
    ŞEREF,ONUR,FANATİZM,GÜÇ,İNANÇ
    Osttürkischen Waffen-Verbände der SS

Ziyaretci
    tekrar yaparken istediğiniz sayfadan başlayıp ilerleyebiliyorsunuz.
    1.cd eylül sonuna kadar bitirip sınav olmanız gerek yoksa 2. cd ye geçemezsiniz.

Yeni Üye
    Daha yolun başında yalan dolanla geçerseniz daha sonra ne olacak?
    tesmer bu programın olduğunu biliyor Aslında stajın iptal nedeni bile olabilir ...

QUOTE=yaseminakyavas]tekrar yaparken istediğiniz sayfadan başlayıp ilerleyebiliyorsunuz.
    1.cd eylül sonuna kadar bitirip sınav olmanız gerek yoksa 2. cd ye geçemezsiniz. [/QUOTE]

Yeni Üye
    Nereden
    STAJYER

SELAMLAR;

ÖNCELİKLİ OLARAK YAZILARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.YORUMLARINIZI GAYET SAMİMİ VE DOĞRU BULUYORUM.ANCAK ŞU CD İLERLEME PROGRAMINI BAYRAM HEDİYESİ OLARAK SUNANA KADAR...

BİZ BUMUYUZ YANİ..YAPMAMIZ GEREKEN BİR DURUMA ALİ CENGİZ ŞEKLİ VEREREK İÇİNDEN ÇIKMAK MI.ANLADIK ZAMANIMIZ YOK.YORGUN OLUYORUZ ÇOĞU ZAMAN..İŞ YÜKÜ FAZLA..ANCAK TÜM BU MAZERETLERE RAĞMEN SINAVDA ETKİSİ OLACAK, ÇALIŞMAMIZI, ÖĞRENMEMİZİ SAĞLAYACAK,O KADAR PARA SAYDIĞIMIZ CD LERİ '' İLERLEME PROGRAMIYLA'' GEÇMEK DOĞRUSU MANTIK DIŞI.ÜCRETSİZ İNDİRİLEN PROGRAMLAR İÇİNDE GÖRDÜĞÜM EN GEREKSİZİ BU KESİNLİKLE.BİRDE YENİ STAJYER ARKADAŞLAR İÇİN ÖRNEK OLMA DURUMU VARKEN...BU SİZE HİÇ YAKIŞMADI HASAN BEY..
    LAKİN TEŞK MAHİYETİNDE ŞAHSINIZA YAPILAN TÜM DUALARA BENDE AMİN DİYORUM...

MESLEKİ SAYGINLIK İÇİN LÜTFEN GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİMİZE BİRAZ DAHA DİKKAT EDELİM..MUHASEBECİ SORUMLULUK SAHİBİDİR.

TRUST ME ...I 'M AN ACCOUANTANT....

Ziyaretci
    sayın smmmcık öncelikle yeni kayıt olmuşsunuzaramıza hoşgeldiniz.
    YALAN VE DOLAN siz bu konuyu böyle değerlendiriyorsanız size söylenecek pek bir şey yok aslında
    benim için bir strateji bilgisayarın başında oturup ilerletmek yerinedinlemeyi tercih ediyorum açıkcası bana her sayfadan sonrada ilerletmek zorluk veriyor isteyen istediği gibi çalışır gereksiz yorumlara gerek yok

Ziyaretci
    HASAN BEY E BUTÜN PAYLAŞIMLARIMDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM Edited by: yaseminakyavas

Müdavim Üye
    Nereden
    Çanakkale
    bence gayet faydalı bi program. cd lerdede pek işimize yarayacak bişey yok gibi ama genede oturup başına deniyoruz. hem o dersleri yattığımız yerden dinleyebilmek için gayet iyi bi program
    bilgi paylaştıkça güzeldir

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Sayın Barcelona Merhaba,

Ben bu programı birileri "üçkağıt" yapsın diye paylaşmamıştım. Bu programı kurmak demek dinlemeden geçiliyor anlamına gelmez. Kaldı ki kimin nasıl çalışacağı kişinin kendi insiyatifindedir. Daha önce başka yerde benzer tartışmalar olmuştu, aşağıda aktardığım o zamanki düşüncelerim halen devam ediyor.

"05/01/2008"

Merhaba arkadaşlar.

Otomatik tıklama ile ilgili yazdıklarınıza baktım, bence yanlış düşünüyorsunuz.

1- Bir arkadaşımız odanın bunu bildiğini ve çözüm yolu aradığını yazmış. Doğrudur Tesmer buna teknolojik bir çözüm yolu belki bulabilir. Ama stajı nasıl iptal edecek oda ben onu anlamadım. Otomatik Cd tıklama programı yüklemek ve bunu o şekilde ilerletmek demek cdleri dinlememek anlamına gelmez.

2- Bir başka arkadaşımız ise; "sen tek tek çalış el oğlu kızı kursun sistemi tıklasın oh be ne akıllılar" demiş. Yukarıda da dediğim gibi otomatik tıklama programı yüklemek demek bu cdlerin dinlenmediği anlamına gelmez.

Eğitim cdlerine çalışmanın çeşitli yolları vardır. Bunlar;

a) Otomatik tıklama programını kurmak ve kendi haline bırakarak gidip televizyon izlemek. Haliyle çalışmamak.
    b) Otomatik tıklama programını kurmak ve uzanıp radyo dinleyeceğine Cdleri dinlemek.
    c) Program falan kurmadan, oturup bilgisayarın başına slaytları teker teker ilerleterek dinlemek
    d) Program falan kurmadan, oturup bilgisayarın başına slaytarı teker teker dinlemek ve konular hakkında notlar tutmak.

Stajyerlerin bu CDlere neden böyle çeşitli şekillerde çalışdığının da izahı vardır. Bunlar;

a) Gerçekten herşeyi çok iyi bilmek (bu tip stajyerler cd lere çalışmaz)
    b) Her şeyi bildiğini iddaa edip umursamamak (bu tip stajyerler cd lere çalışmazlar)
    c) Tembellik, umursamazlık ve nasılsa zaman varcılık.(bu tip stajyerler cd lere çalışmazlar)
    d) Yeterince bilgiye sahip olmamak (bu tip stajyerler cd lere çalışırlar)
    e) Yeterince bilgisi olmasına rağmen, işini tam anlamıyla yapma isteği. (bu tip stajyerler cd lere çalışırlar)
    f) Stajım iptal edilir korkusu (bu tip stajyerler cd lere çalışırlar)

Stajyerlerin Cdlere çalışma şekilleri ve bunların nedenleri artırılabilir. Her stajyer kendini bir kategoriye koyabilir ve ona göre çalışır yada çalışmaz. Burda unutulmaması gereken nokta Cdlerin sonlarındaki sınavlardan başarılı olmanın yeterli olduğu hususudur. Çünkü asıl önemli sınav yeterlilik sınavıdır. Stajyerlerin gerçek bilgisi bu sınavda ölçülmektedir. Eğer yeterlilik sınavında tıpkı otomatik tıklama programı gibi otomatik soru cevaplama diye bir program olursa söylemlerinizde o zaman haklı olursunuz.

Bırakınız insanlar nasıl çalışırlarsa çalışsınlar. Düzenli çalışmanız sizin elbette yararınıza olacaktır. Ama asıl er meydanı yeterlilik sınavıdır. O sınavda herkes aynı soruları aynı zaman da yapacağına göre Cdlerin çalışma şeklini tartışmak ve onları yargılamak abesle iştigaldir.

Bir de son olarak; Kişisel fikrim, bu Cdlerin amacı stajyerlere bilgi sağlamasından çok ticari kar amacı gütmesidir. Kaliteli meslektaş istiyorlarsa staj süresi boyunca katılımı zorunlu eğitim kursları düzenlemeleri gerekmektedir. Hatta bunun sınırı hali hazırdaki meslek mensupları için zorunlu kendini yenileme adı altında geliştirilebilir.

Not : Benim cdlere çalışma şeklim d şıkkında yazılı olduğu gibidir. Nedeni ise işimi layıkıyla yapma isteğinden gelir. Seçim sizin...
    &lt;&lt;HaYaT&gt;&gt; Umudum Kendimde...

Müdavim Üye
    Nereden
    Uşak
    şöyle bir durum var. o cd ler ile çalışarak sınava girmeyi düşünenlerin vay haline. neden mi
    bi defa anlattıkları konular cd sonunda yapılan sınavlar alakasız. sınavlarda çıkan soruların çogu bile orda anlatılmıyor.
    şahsım adına mecburi olmasa hiç yününe bile bakmam . bi defa anlatanların çogu konuya vakıf değil. dikkat ederseniz ellerinebir yazılı kağıt ve onu okuyorlarEdited by: veli_ozyurt
    İyi olmak bu dünyada çözüm değil.

Müdavim Üye
    Nereden
    METALLAND

Alıntı yaseminakyavas Nickli Üyeden Alıntı
    tekrar yaparken istediğiniz sayfadan başlayıp ilerleyebiliyorsunuz.
    <div>1.cd eylül sonuna kadar bitirip sınav olmanız gerek yoksa 2. cd ye geçemezsiniz. </div>
    ben geçtim 2.cdye,31ağustosta sınav olmuştu,2.cdde geldi ,ama format çektim daha hiç başlamadım ve kurmadım 2ye.bu arada yalan dolan demişler,ben o programı kullanmıyorum ama gerçekten tıklamaya üşeniyorum,sonuçta hem okuyup hem dinliyorum,gerçekten yeni başlamama rağmen,saçma sapan dersler var,pek yeterli olduğunuda düşünmüyorum ama umarım bi işe yarar,okadar emek ve paraya yazık olmasın.
    Tek DİL,Tek DEVLET,Tek ÖNDER
    ŞEREF,ONUR,FANATİZM,GÜÇ,İNANÇ
    Osttürkischen Waffen-Verbände der SS