Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KREDİ KARTI KULLANIM ÜCRETİNİ ÖDEMEYİNİZ

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Gelen Bir E- Posta:

KREDİ KARTI KULLANIM ÜCRETİNİ ÖDEMEYİNİZ
    Değerli Türk Milleti : Bankalardan aldığınız kredi kartlarının kullanım ücretlerini ödemeyiniz,çünkü sizler kredi kartını kullanarak bankaların kazanç elde etmelerine zaten katkıda bulunuyorsunuz.Eğer herkes buna duyarlı olursa bankalar sizden kredi kartı kullanım ücreti alamayacaklardır.
    KREDİ KARTI KULLANIM ÜCRETİ ÖDEMEMEK İÇİN NE YAPMALISINIZ?
    Kendimden bir örnek erebilirim : Bir kaç bankadan kredi kartı kullanmaktayım, bankalardan gelen kullanım ücretlerine itiraz ettimse de dikkate alınmayınca telefonla iptal isteminde bulundum. İptal istemime iki banka derhal olumlu yanıt vererek bir daha kullanım ücreti almayacaklarını bildirdiler. Şu anda benden kullanım ücreti almayan bankaların kredi kartlarını kullanmaktayım.Telefonla da mümkün olmuyorsa ilgili bankanın bulunulan yerdeki şubesine giderek iptal işlemi yapılabilir.
    HERKES DAYANIŞMA İÇİNDE OLARAK TOPLU İPTAL İSTEMİNDE BULUNURSA BANKALAR ARTIK KREDİ KARTI KULLANIM ÜCRETİ ALMAYACAKLAR.
    İLERİYE DÖNÜK BORCUNUZ/TAKSİTİNİZ VARSA BİLE KARTINIZI İPTAL ETTİREBİLİRSİNİZ : Kendimde aynı durumda olarak ;ileriye dönük taksitlerim olmasına rağmen kartı iptal ettirdim,ileriye yönelik borçları ödemeye devam etmekteyim.sizler de aynı yöntemle hareket ederseniz,bankalar bir yerde durmak zorunda kalacak ve kullanım ücretini alamayacaklardır.Ayrıca iptal ettirdiğim kredi kartının tahsil edilen kullanım ücretini de geri aldım.
    Türk Milleti : Sizler de sizden haksız olarak tahsil edilen kullanım ücretlerine karşı eylem içine girerek varlığınızı gösteriniz.Sadece bu değil,vatan satıcılarına karşı da aynı duyarlılığı gösteriniz.Yarınlarda Irak kaosuna düştüğümüzde bizleri kimse kurtaramayacaktır.
    Haydi hemen şimdi! Hepimiz kredi kartı kullanım ücretine karşı kredi kartlarımızı iptal ettirmeye hemen başlayalım,korkmayınız,gücünüzü gören bankalar yeniden sizlere kredi kartı vermek için yalvaracaktır
    Mehmet SÖKMEN
    Öğretmen - Web Kodlama Editörü
    05325258493 – Antalya
    www.mehmetsokmeninyeri.comEdited by: Mustafa Gülşen
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Yeni Üye
    Nereden
    Turkiye
    Çok haklısınız.. Aynı şeyi bende yaptım. Kullanmadığım kredi kartına gelen kullanım ücretini ödemeyeceğimi, kartımın iptalini istedim. Ne kartımı iptal ettiler ne de kullanım ücreti aldılar..
    Saygılarımla,
    Bilgiyi Büyütelim.

Ziyaretci

Pekiben kredi kart ücretini yatırdım ,şimdi ben yapabilirim (Üç tane bankaya kart ücreti diye 75,00YTl Ödedim. Her bankanın komisyon bedeli 25,00YTl)

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    merhaba uyardığınız için teşekkür ederim. inanın kullanmadığım karta bile ücret aldılar. şimdi pödediğimiz paraları geri almak lazım. teşekkürler
    S.M.M.M. ERDAL ERTAŞ - BURSA