A<B style="mso-bidi-font-weight: normal">-İNŞAAT SANAYİİ[/B] :<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />
1-Konut ve diğer inşaatların yapımında kullanılan betoniyer, beton pompaları, beton santralleri, portatif ve sabit vinçler, konveyörler, tarnsport hatları ve bunların yedek parçaları, servis hizmetleri.
2-Konut ve diğer inşaatlarda kullanılan çimento, demir, tuğla, alçı, boya , hazır duvarlar, prefabrik birimler sıhhi tesisat malzemeleri, fayans, seramik, kiremit, tuğla, muhtelif malzemelerden doğramalar, kalıplar, asansör ısıtma, fan motorları, ısıtma grupları kazanlar.
3-Konut, depo, özel antrepo, fabrika gibi yerlerin alt ve üst yapı inşaası, isale hattı, yol, köprü, baraj, camii, çeşme, park, bahçe, havuz, sulama kanalı, tünel, tefriş ve dekorasyon, kat karşılığı arsalar almak, bur da işyeri depo mesken inşaatı yapmak, hisselerine düşen yerleri satmak, bu tür işlerde aracılı yapmak, her türlü inşaat sıhhi tesisat ve elektrik malzemelerinin alım,satım ve pazarlamasını yapmak. Her türlü statik ve hidrostatik proje ve plan ile her türlü kadastro şehir kasaba planlarını yapmak veya yaptırmak. Her türlü peysaj mimari planları ve dizaynı ve düzenleme işlerini yapmak. Her türlü dekorasyon işlerinin yapımı imalatı alımı satımı.
4-Yurt içi inşaat ve taahhüt işleri bu cümleden olmak üzere mühendislik ve müşavirlik hizmetleri
5-Resmi ve özel kurum ve kuruluşlara ait ihale ve taahhüt işleri
6-Pvc ve demird ve alüminyum mamul her türlü kapı pencere ve sistemleri, mutfak dolapları ve aksesuarlarının imalat ve satışını yapmak. Bunlarla ilgili tesisler kurmak.
Medeni ARİFOĞLU
SMMM-BİNGÖL
medeniarifoglu@hotmail.Com