Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: VEDA VE ÖZÜR....

Kıdemli Üye
    Nereden
    Ankara
    DEĞERLİ HOCALARIM DEĞERLİ ÜSTADLARIM VE DEĞERLİ FORUM ÜYELERİ.. AŞAĞI YUKARI BİR AYLIK BİR SÜREDE YERİ GELDİKÇE BEN SİZLERE YARIMCI OLMAYAN ÇALIŞTIM YERİ GELDİ BEN SİZLERİN BİLGİLERİNDEN FAYDALANDIM.. O YÜZDEN HAKKINIZI HELAL ETMENİZİ İSTİYORUM.. BİR AY DEYİPTE GEÇMEYİN. ZİRA HZ ALİ DERKİ "BANA BİR HARF ÖĞRETENİN KIRK YIL KÖLESİ OLURUM DER."

DEĞERLİ FORUM ÜYELERİ BU BİR AY ZARFINDA SAYGI DUYDUĞUMUSÖLEDİĞİM ÜSTADLARIMA KARŞI ÇOK BÜYÜK BİR HATA YAPTIM VE HAKSIZ OLDUĞUM BİR KONUDA HİSSİ DAVRANARAK HAKLI OLDUĞUMU İDDİA ETTİM. EVET ŞİMDİ KABUL EDİYORUM. SİZ HAKLISINIZ. BENİM YAPTIĞIM KORSAN MUHASEBECİLİK VE YASAL OLMAYAN DAHADA KÖTÜSÜ SİZLERİN EMEK VE GAYRETLERİNE SAYGISIZLIK SAYILACAK DÜZEYDE BİR DAVRANIŞ VE TAVIRDI.. O YÜZDEN HEPİNİZİN AFFINA SIĞINIYORUM.
    YAZILARIMDAN BİRİNDE DEMİŞTİM Kİ " FORUM KURALLARINA AYKIRI EN UFAK BİR DAVRANIŞIM OLMASI HALİNDE SONUÇLARINA KATLANMAYA HAZIRIM" DEMİŞTİM. AMA FARKINDA OLMADAN BIRAKIN FORUM KURALLARINI AHLAK KURALLARINA UYMAYAN BİR DAVRANIŞ SERGİLEMİŞ VE DEĞERLİ ÜSTADLARIMI RENCİDE EDECEK SÖZLER SARFETMİŞ VE İDDİALARDA BULUNMUŞUM. HEPSİNDEN HAKKINI HELAL ETMESİNİ İSTİYORUM.. VE BU SEBEPLE SAYIN MUSTAFA GÜLSENDEN FORUM ÜYELİĞİMİ İPTAL ETMESİNİ RİCA EDİYORUM.

BU HİSSİ TAVRIMDAN DOLAYI GELDİĞİM NOKTAYI BÜTÜN FORUM ÜYELERİNE DERS OLMASINI DİLİYOR HEPİNİZE GELECEK YAŞAMINIZDA BAŞARILAR DİLİYORUM... ALLAH YAR VE YARIMCINIZ OLSUN........................

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    Çabuk kaçıyorsun... Muhasebeci dediğin mücadeleci olur arkadaşım... Edited by: Steven

Müdavim Üye
    Nereden
    Denizli
    Sayın steven bu ithamları size yapsalar emşn olun aynı tepkiyi gösterirdiniz. Herkesin unuttuğu bir şey var, Karşınızdakini eleştirmeninde bir uslubu sınırı vardır. Bu sınırlar aşılıyorsa ya karşılığı olur yada efendi gibi susulur.

Sevgili Hakikat meslek hayatınızda başarılar dilerim.
    Ferdi Arslanyolu
    www.mustafagulsen.com

Müdavim Üye cemo22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Steven Nickli Üyeden Alıntı
    Çabuk kaçtıyorsun... Muhasebeci dediğin mücadeleci olur arkadaşım...

Sayın Steven;

Size katılamıyorum. Bu arkadaşın başka bir isimleyeniden foruma kayıt olacağına adım gibi eminim. Çünkü bu meslekle ilgili çalışmaya devam edecek. Yazdığı özürü ve duygusal yazıyı kısmen kabul ettiğim gibi kısmende göz boyama olduğunu düşünüyorum. İlgilinin diğer yazılarınıa takip ettiğimden üslubunu biliyorum çünkü.

Bence bir anda böyle yumuşamasının sebebi bir stajer olması ve forumdaki avatara kendi resmini koyması. Ne alaka demeyin bulunduğu ili Ankara diye yazmasına da inanmıyorum bu arkadaşın. Muhtemelen sonradan resmini kaldırırken onudadeğiştirdi.

Bir meslektaşımız bu arkadaşınbulunduğu ili öğrendiği ve arkadaşın avatar resmi ile yazdığı yazılarını bağlı bulunduğu ildeki meslek odasınasuç duyurusu ile birliktevermek için hazırlık yapıyor. Tabi arkadaşında bundan haberi oldu herhalde ki birden U dönüşü ile ortadan kayboldu...
    .

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    Ferdi arkadaşım muhasebeci arkadaşlarımızadaeleştiride bulunmak hiç hoş değil ama... Hele bu kadar hassas konularda...Sizde bunu dikkate aldınız sanırım...

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    İnanın bunu ben çok iyi biliyorum pazartesiden itibaren takip edelim. Birisi daha gelir yeni arkadaşımız yeni bir üyelikle karşımızda olacak... İnternet ortamında duyguları ön plana çıkarmak çok yanlış...

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    sayın cemo22 çok ön yargılı davranıyorsunuz.
    arkadaşın memleketi ankara
    ilk üye olduğundada ankara yazıyordu.

Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com

Müdavim Üye
    Nereden
    Denizli
    Alıntı Steven Nickli Üyeden Alıntı
    Ferdi arkadaşım muhasebeci arkadaşlarımızadaeleştiride bulunmak hiç hoş değil ama... Hele bu kadar hassas konularda...Sizde bunu dikkate aldınız sanırım...

Hassas konu? Ne hassas konusu. Arkadaş özür dilemiş ve gitmek istiyor. Sizin hassas konunuza gelince ben topu topu daha 8 9 senedir bu işin içindeyim şirketlere bile makbuz kesmeyen insamlar gördüm ve bunlar mali müşavir. Neden biliyormusunuz para alamadıklarından yada geç aldıklarından dolayı. Ama hiç biri defteri ne geri veriyorlar nede ben tutmam diyorlar. Her zaman bir ümit acaba ödermi diye. Bence önce meslektaşlar kendilerini sorgulamalı sonra başkalarına gitmeli. Gerçi biz Türklerin huyudur. Kendi evimize bakmaz hep başkalarının evine bakarız. Önce kendi çöpümüzü çıkaracağız sonra başkalarının evinin önüne karışacağız.
    Ferdi Arslanyolu
    www.mustafagulsen.com

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    Ferdi beykorumaya geçtik bakıyorum.Arkadaşı pazartesi günü dikkat et gelir yine görürsün.

Müdavim Üye
    Nereden
    Denizli

Sayın ve sevgili steven bakın kimse babamın oğlu değil ben bu arkadaşı tanımam görmem hatta yazdığı mesajların çoğunuda görmedim. Benim tek üzerinde durduğum nokta var. HER İNSAN HATA YAPAR. Önemli olan hatayı anlamaktır. Kimse gayri resmi yoldan defteri savunmuyor savunamazda. Arkadaşım da bir hata yapmış ve hatasını anlamıştır. BUna ne onun ne benim nede başkasının itirazı vardır. Ancak yazılanları okuyunca arkadaşa ne kadar büyük laflar edildiğini görürsünüz. Ben sadece buna karşıyım. Kimsenin kimseye bu lafları etme yetkisi yoktur.
    Ferdi Arslanyolu
    www.mustafagulsen.com