Sayfa 145 Toplam 145 Sayfadan BirinciBirinci ... 4595135143144145
Toplam 1448 adet sonuctan sayfa basi 1,441 ile 1,448 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BİRAZDA GÜLELİM

Müdavim Üye
    Şirketin muhasebe müdürü sabah işe gelmiş ki perişan..
    "Hayrola?.." demiş patronu, "Bu ne hal?.."
    "Özür dilerim efendim.." diye cevap vermiş muhasebeci, "Dün gece uyuyamadım da.."
    Patronu yardımcı olabilmek için, "Tüh yahu.." demiş, "Neden koyun saymadın?.."
    "Saydım efendim.." demiş muhasebeci, "Sorun da ordan çıktı zaten.. Hata yapmışım, 1 tane eksik çıktı ve bütün gece onu bulmaya çalıştım..!"

Müdavim Üye
    1 Temmuz tarih için önemsiz bir ayrıntı gibi görünse de dünyada yaşayan 7 milyar insana ilaveten ben doğmuşum... Eeeee madem doğmuşum birkere ne desem boş... iyi ki doğmuşum...

Müdavim Üye
    1 Temmuz tarih için önemsiz bir ayrıntı gibi görünse de dünyada yaşayan 7 milyar insana ilaveten ben doğmuşum... Eeeee madem doğmuşum birkere ne desem boş... iyi ki doğmuşum...

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul

Kısacası; iş çetin, yol uzun, menzil uzak, tuzak çok. Allah c.c muînimiz ola.

Cemil KARABAL (Serbest Muhasebeci Mali Müşavir)

Müdavim Üye
    <DIV =>
    <DIV =title_date>
    <DIV =title>Bu ilan herkesi güldürdü
    <DIV =date>28 Kasım 2008 Cuma 10:00
    <DIV =short_>Bu da görmeye alışık olduğumuz yurdum insanı karelerinden bir tanesi. Dükkan vitrinine asılan kiralık daire ilanı herkesi güldürdü.
    <DIV =news_detail_>
    <DIV =" _12" id=news_>

Sivas'ta bir sokaktaki dükkanın vitrinine asılan kiralık daire ilanı, gelen geçenleri güldürüyor.

Afyon Sokak'taki bir dükkanın vitrinine asılan ilanda, `Kiralık dayre, doğan kazlı, yeni 142 metre' ibaresi göze çarptı. Telefon numaralarının da yer aldığı kiralık ilanında kullanılan Türkçe, yoldan geçenlerin gülüşmelerine yol açtı.

Özellikle ilan sahibinin doğalgazı 'Doğan kaz' diye tabir etmesi ve 142 metre karelik evi, '142 metre' diye yazması esprilere neden oldu.

İŞTE O İLAN

www.internethaber.com(alıntı)

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul

Edited by: kamil

Müdavim Üye