Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: şiddetle kınıyorum [:x]

Kıdemli Üye
    Nereden
    Ankara

...................Edited by: HAKİKAT

Müdavim Üye
    merhaba bu tür kişiler emin olun siteyi bombalamaya çalışan hazmedemeyen hazımsızlık yaşayan insanların değilşik niklerle gelerek siteye ve üyelere zarar vermeye görev vezife tayin etmiş kişiler yeni üye olmasıda zaten bunun bir ispatı

içiniz rahat olsun siz ve siizn gibi insanlar oldukça burası hep var olacak siz paylaşımlarınızda devam edin bence bilgi paylaştıkça güzeldir bende sizi bu düşüncenizden dolayı tebrik ediyorum.

Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar.

Müdavim Üye
    Nereden
    Sakarya
    Böyle tebiyesizlerde var tabi.Ama yapacak tek şey onları kınamak.Seviyelerine inmeye hiç gerek yok.

Üye
    Nereden
    Çanakkale
    yalaka
    güzel dileklerimle ;
    E L M A S K I Z I L

Üye
    Nereden
    Çanakkale
    al sana okunma 58 e 1 senın gibi başka yalaka yok ))))) sözcu işte )))) senden başka yalakta yok )))çok merak ettim sen bugun kendını nasıl hıssediyorsun )))aaa burda o bölume bakmadım ))) vardı da )))))
    güzel dileklerimle ;
    E L M A S K I Z I L

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Değerli Meslektaşlarım,
    Malum şahıs-ları çoğumuz bilmekte. Bu kişi-ler anlatamadığım bir şey var. Bu forumun katılımcı paylaşımcı kazanması size veya üyesi, yöneticisi olduğunuz diğer sitelere zarar getirmez.

Bu site7yılda üyelerinin gayretiyle bu hale geldi. Bizler sadece teknik altyapı hazırladık. Kimsenin forumuna, sitesine girerek,"Katılımda bulunma harcarlar" demedik. Hiçbir sitede reklam vari yazı yazmadık, kendi sitemize yönlendirmedik. Buyrun gösterin...

Eğer internette var olmak istiyorsanız, önce kendinizi revize ediniz. Amacınız paylaşım olsun.

Üstte örneği görüldüğü üzere zorla kimseyi bir yere yönlendiremezsiniz. Aksine böyle tepkiler alırsınız. Bu mesleğin mensupları kararlarını kendileri verebilecek kapasitedirler.

Sizleri tekrarbu sitede de paylaşıma katılıma davet ediyorum. Geçmişte yaşananlarıunutalım, birlik içinde hareket edelim. (Şuan ülkenin durumuda göz önünde bulundurulursa en çok ihtiyacımız olan bu. Ülken olmazsa mesleğinde olmaz, forumunda)

Saygı ve sevginin daim olması dileğiyle...
    Edited by: Mustafa Gülşen
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN.</font>

Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com

Müdavim Üye

yalaka demiş neyse tekrardan tanışalım sizinle
    ben fatma macit tanıştığımıza memnun oldum bu siteyi sevmek burada olduğunu hissetmek sahip çıkmak yalakalık ise evet ben YALAKAYIM emin ol ben gibi 100 lerce üye vardır. gurur duyarım efendim
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar.

Müdavim Üye
    Nereden
    Sakarya
    Alıntı çingenem Nickli Üyeden Alıntı
    yalaka
    sayın çingene sizi kınıyorummmmmmbu kadar güzel bir siteyi sizin gibi şahıslar bozamaz .
    <font color=RED>DüN TarihtiR, YarıN BilinmeyendiR, BugüN BiR HediyediR....</font>

Kıdemli Üye
    Nereden
    Ankara
    ..............Edited by: HAKİKAT