Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: şiddetle kınıyorum [:x]

Ziyaretci
    Arkadaşlar, aslında bu bölümdeki yazıları başlatan mesaj amacına ulaşmış görünüyor. Bütün üyeler kızgınlıklarını, kınamalarını buraya yazacaklar (benim de yazdığım gibi), konu sürekli forumun üst sıralarında kalacak, ve bu sitenin imajı, siteye yeni giren ziyaretçiler tarafından (biz biliyoruz zaten bu sitenin paylaşım açısından ne kadar güçlü olduğunu) olumsuz bir şekilde algılanacak. Bu işin başka da mantıklı bir açıklamasının olduğunu zannetmiyorum.

Bence bu oyun bozulmalı. Site yöneticileri bu konunun sürekli olarak güncel kalmasını önlemek için , konuyu kapatmalı ve yayından kaldırmalı. Bu benim görüşüm tabiki, karar yöneticilerin.

Ama ben, forumun bir üyesi olarak, AKTİF KONULAR bölümünde sürekli olarak bu konuyu görmek istemiyorum.

Herkese iyi çalışmalar...

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Alıntı nehir_nehir Nickli Üyeden Alıntı
    Bence bu oyun bozulmalı. Site yöneticileri bu konunun sürekli olarak güncel kalmasını önlemek için , konuyu kapatmalı ve yayından kaldırmalı. Bu benim görüşüm tabiki, karar yöneticilerin.

Ama ben, forumun bir üyesi olarak, AKTİF KONULAR bölümünde sürekli olarak bu konuyu görmek istemiyorum.

Herkese iyi çalışmalar...

+ 1000

Lütfen daha fazla uzamadan kapatın.
    <<HaYaT>> Umudum Kendimde...

Müdavim Üye
    Nereden
    Kocaeli
    Alıntı mkose Nickli Üyeden Alıntı
    bu tür insanların sorularını cevapsız bırakmak en iyi cezadır.

saygılarımla....
    tamamiyle katılıyorum
    lütfen onun seviyesine inmeyelim bunları okudukça zevk alıyordur herhalde yine forumu birbirine kattım diye
    Susuyorsam nedeni var.. aslında bir bavul dolusu cümle var defterimde.. ve yara bandı tutmayacak kadar derin tümcelerim.Sen yollarına 29 harfle acı döşeyen birine, \"yara\" değilde,\"yar\"diyebilir misin?

Müdavim Üye
    Nereden
    Antalya
    yorum yokkkk
    ne masalım , ne de bir şiir..
    kelimelere anlam yüklemekten vazgeçtim..
    anlatasım yok , anlayasım yok..
    öylesine işte...

Müdavim Üye
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar.