Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ltd şirket kurmanın maliyeti

Yeni Üye
    Nereden
    Eskişehir
    arkadaşlar bir ltd.şirket kuracağız bize maliyeti ne olur ticaret odası vb.ne kadar masraf olur yardımcı olursanız sevinirim[img]smileys/smiley10.gif[/img]

Müdavim Üye cemo22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sayın Ahmetx;

Üye bilgilerinizden gördüğüm kadarıyla yeni kayıt olmuşsunuz, birçok bilginiz gizli ve meslekten değilsiniz.
    Size tavsiyem bulunduğunuz şehirdeki bir meslektaşımızla irtibata geçip ücreti mukabili doğru ve birebir yardım almanızdır. Bizler bu forumda sadece meslektaşlarımızla bilgi alışverişinde bulunmaktayız. Forum meslek dışından olanlara ücretsiz danışmanlıık hizmeti verilen bir yer değildir.Saygılarımla, iyi bayramlar...
    .

Yeni Üye
    Nereden
    Mersin
    ahmet bey ya sizden çelik kapı ve güneş enerjisiyle ilgili ana sözleşme içeriği lazım yani maksat va konuları
    b@h@ttin

Yeni Üye
    Nereden
    Mersin
    ahmet beye katılıyorum ama sizin kuracağınız şirketin sermayesi ve kaç müdürden ibaret olduğunu yazmış olsaydınız belki yardımcı olurdum ama yine de ahmet beyin dediği gibi bulunduğunuz dilden bir meslektaşımızla görüşür seniz daha iyi olur
    b@h@ttin

Yeni Üye
    Nereden
    muhasebeci
    bİR ŞİRKET KUMANIN MALİYETİ EĞER KUARACK KİŞİ ÜCRET ALIRSA 2.500 L CİVARINDADIR. bU RAKAMA DEFTER TASTİKLERİ DAHİLDİR.