Değerli Üyemiz,
<DIV align=justify>
<DIV align=justify> Eposta Haber Grubu Üyelerimizden Yunus RAYMAN tarafından gönderilen ve sizlere de faydalı olacağını düşündüğümüz, Gençlik İksiriile ilgili bilgiler aşağıdadır. Bu faydalı bilgiyi gönderen arkadaşımızateşekkür ederiz.
<DIV align=justify>
<DIV align=justify>İKSİR.

TRT'de bir doktordan, asparagas değil.

Gençlik iksiri
<DIV align=justify>
A, B1, C, E vitamini yüklü bir ecza deposunu yani; Sarımsak ya da sarmısak(Allium sativum)
<DIV align=justify>
<DIV align=justify>Babası yaşlıdır, dostumun. Göğüs ağrılarışiddetlenmiştir. Dört saat sürecek ameliyatı kaldıramaz gözüyle baktıkları için umutlarını kesmişlerdir ailecek...
<DIV align=justify>Bir arkadaşı 'Ameliyat öncesi birdebunu deneyin' der. Onlar da denerler... İşte o sihirli iksirin terkibi:
<DIV align=justify>
2 litre limon suyu, 40 diş orta boy soyulmuş ve ezilmiş sarımsak, ağzı sıkı kapanan bir kavanoza koyulup üzeri koyu renkli kağıt ve bezle kapatılır.
Normal oda sıcaklığında 25 gün boyunca her gün çalkalanır.
<DIV align=justify>
Sarımsaklar iyice eriyince 25 günün sonunda kavanozu açıp her sabah aç karnına yarım veya içilebiliyorsa bir çay bardağı içilir. Kavanoz bitene kadar içilecek, kapağı hep kapalı olacak, içine asla su, şeker vs. karıştırılmayacak.

Bu karışımı içtikten sonra en az yarım saat bir şey yiyip içilmeyecek...
Yarım saat geçtikten sonra kahvaltı yapılacak. Mümkünse her sabah aynı saatlerde içilecek.

İksirin yararları:

Eski dostumdan bu bilgileri aldıktan sonra bu karışım ile ilgili yaptığım araştırmada karşıma çıkan denenmiş sonuçlar ise şöyleydi:

1- Tüm damar iltahaplarını (vaskulit) tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor, damar sertliğini ve hipertansiyonu önlüyor.

2- Kolesterol ve lipiti düşürüyor, zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor, (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştahı da açıyor, bu dönemde diyete dikkat etmek gerekiyor!..) şekeri düşürüyor, pankreasın kendisini yenilemesini sağlıyor.

3- Böbrek ve safra taşlarını eritiyor, idrar söktürüyor, vücuttaki şişkinlik ve tüm dokulardan ödemi kaldırıyor.

4- Helycobacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve on iki parmak bağırsağı ülserlerinin tedavisini yapıyor.
<DIV align=justify>
5- Tüm romatizmal iltahabı önleyip, her türlü romatizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem düzeylerinin yenilenmesini
sağlıyor, her türlü ağrıyı kesiyor.

6- Beyin hücreleri ve tüm sinir sisteminin yenilenmesini sağlıyor, sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını arttırıyor, felçlere ve vertigoya fayda veriyor.
<DIV align=justify>
7- Vücudun bağışıklık sistemini son derece kuvvetlendiriyor ve her türlü allerjiyi özellikle damarsal kökenli ve strese bağlı cilt allerjilerini kökünden kesiyor, kansere karşı tüm vücudu koruyor...

Evet ilk kez Rus doktorların bulduğu şimdi ABD'de uygulanmaya başlanan ve de tıpta devrim yaratacağı söylenen GENÇLİK İKSİRİ işte böyle sevgili okurlar...

DENEMEKTE YARAR VAR.
<DIV align=justify>
<DIV align=justify>
<DIV align=justify>Meslekte Birlik Grubu Derneği
<DIV align=justify>İnternet Komisyonu
<DIV align=justify>