Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: YABANCI DİL ÖĞRENMEK

Müdavim Üye
    Nereden
    Hatay
    ARKDAŞLAR BİRZ KAFAMI TOPARLYINCA ACİLEN İNGİLİZCE ÖĞRENMEK İSTİYORUM SİZCE EN ÇABUK KENDİ KEDNİME NASIL ÖĞRENEBİLİRİM.
    İYİ ÇALIŞMALAR
    SMMM ÖNDER ÖZSOY
    Görelim Mevla Neyler Eylerse Güzel Eyler.

info@onderozsoy.com

Müdavim Üye
    Nereden
    istanbul
    merhabalar hocam ben fono nun setlerini öneriyorum ben okul döneminde çalıştım sonra ing kursuna gittim kendi çalıştıklarımı orda tekrar ettim yani başlangıç için iyidir diye düşünüyorum
    kocak

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul
    Merhaba Sn. Önder Bey,
    Bende şuan ingilizce öğrenmeye çalışıyorum.Daylight ingilizce cd lerinden çalışıyorum.Toplam 70 cd.Hoca tahtada anlatıyor.Benim için bayağı faydalı bir kaynak.Şuan 35. cd deyim, geriye dönüp baktığımda görüyorum ki bana bayağı bir şeyler katmış.Cd ler bittikten sonra bir kere daha tekrar yapıp, sonrasında da Allah kısmet ederse ileri seviye de kursa başlamayı düşünüyorum.Etrafımdaki bir çok kişinin yöntemi de bu şekilde.
    SMMM AYŞE TEKİN

Müdavim Üye
    Nereden
    Hatay
    SAYIN ÇALIŞKAN BU CD KLERİ NERDEN TEMİN EDEBİLİRİZ
    SMMM ÖNDER ÖZSOY
    Görelim Mevla Neyler Eylerse Güzel Eyler.

info@onderozsoy.com

Müdavim Üye
    Nereden
    Konya
    Alıntı ONDER1973 Nickli Üyeden Alıntı
    SAYIN ÇALIŞKAN BU CD KLERİ NERDEN TEMİN EDEBİLİRİZ
    Cd ler bizim işimize yarar,bende almak isterim.
    <font color=RED>Ahiret\'te Seni Kurtaracak Bir Eserin Olmadığı Takdirde Fani Dünyada Bıraktığın Eserlerede Kıymet Verme..!!! {Mesnev-i Nuriye}</font>

<font color=BLUE>SMMM Mehmet DEMİRAYAK </font>

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul

Merhaba Sn. Önder Bey ve Sn. Mehmet Bey,<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />

Ben bu cd leri satın alan bir arkadaşımdan edindim. Artık bu cd ler google araç çubuğuna “daylight” diye yazınca hemen karşınıza çıkıyor. Ve de indirebiliyorsunuz. Para ile de elbette satın alabilirsiniz. Direkt satın almak isterseniz, yerin telefon numarasını bulmaya çalışırım sizler için. Cd lerin satışından dersi anlatan hocalarımız sorumlu.İnternetten indirmek isterseniz de belirttiğim gibi google da “daylight” yazmanız yeterli.Yine de yardıma ihtiyacınız olursa, tekrar yazabilirsiniz.

İyi Çalışmalar Dilerim.
    SMMM AYŞE TEKİN