Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ssk prim ve hizmet belgesi

Hybrid View

Yeni Üye
    Nereden
    Turkiye

bütün meslektaşlarıma iyi çalışmalar dileğiyle;

faaliyeti önceki yıllardan beri devam eden bir şahıs şahıs bilanço işletmesini 06.01.2006 tarihinden itibaren mahkeme kararı ile limited şirkete devir etmiş ve şirketi kurmuş bulunmaktayız fakat çalışan işçiler ve ssk dosyamızda yeni şirkete aktarıldı şimdi 12.aya ait ssk prim ve hizmet belgesini internetten göndermek istiyorum, ama ssk ya ünvan değişikliği yapılması için dilekçe verdik ve ssk yeni ünvanımızı vermiş ben 12 ay prim ve hizmet belgesini yeni şirket üzerinden girmemde bir sakınca olabilirmi? ssk'ya daınştık onlardae bildirgede bi problem olmayacağını söylediler sizin fikrinizi öğrenmek istiyorum

saygılarımla,

Üye
    Nereden
    Bursa/İnegöl

Sayın Gökhan Bey

Göndereceğiniz Bildirge sonuçta o işyerine ait sicil numarasına gideceğinden bir problem olmayacaktır.

Bu ay SSK Bursa İl Müdürlüğüne gittiğimde bir meslek mensubu da konu ile ilgili İşyeri tescil Servis Şefine soruyordu, benimde mart ayında bu olaya benzer bir çalışmam olacağından dikkat kesildim.

SSK açısından sorun olmayacağı söylendi.

Ama konu benim için çok önemli konu da değil meslektaşlarımızın bu ayrıntılara duyarlı olması çok önemli keşke ülkemizi yöneten kişiler de bu kadar titiz olabilseydi...