Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KUYUMCU

Yeni Üye
    ARKADAŞLAR, KUYUMCU ANASÖZLEŞME ÖRNEĞİ ÇOK ACİL LAZIM BİRÇOK YERİ ARADIM BULAMADIM BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ......TEŞEKKÜR EDERİM..

Yeni Üye
    Nereden
    Turkiye
    <H1 style="MARGIN: 12pt 0cm 3pt; TEXT-INDENT: 35.4pt">A-KUYUMCULUK<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /></H1>
    Kuyumculuk ile ilgili işyeri, atölye, imalathane, dökümhane açmak, işletmek, kiraya vermek, kiralamak, bunlarla ilgili gerekli hammadde, yardımcı mamul madde, hurda maddelerin alımını satımını, ithal ve ihracatını yapmak. (Altın ithal ve ihracı hariç) Altın hariç her türlü maden işletmeciliği yapmak.
    Her türlü altın, gümüş pırlanta gibi değerli maden ve taşlardan mamul mücevherat ve ziynet eşyalarının toptan ve perakende alımı satımı imalatı altın hariç ihracatı ve ithalatı. Her türlü değerli taş ve madenlerin imalatı tamir ve bakımı için gerekli makine teçhizat alet ve donanımların alımı satımı imalatı ihracatı ve ithalatı. Kuyumculukta kullanılan her türlü değerli taşların ve madenlerin makine teçhizat alet ve bakımı için gerekli ham madde ve yardımcı maddelerin altın hariç ihracatı ithalatı alımı satımı ve imalatı. Her türlü masa ve kol saatlerinin alımını satmını imalat ithalat ve ihracatını yapmak.
    Medeni ARİFOĞLU