Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: merhaba üstatlarım

Üye
    Nereden
    Gaziantep
    İlçemızde kıralık ruhsat uygulaması başımıza bela olmuş durumda.
    Bız ılcede buromuzda meslegımızı yurutmeye calışıyoruz.Ama ılde oturan ruhsat sahıbı bır meslek mensubumuzun ruhsatı kıralanmış.Ruhsat sahıbı ış yerıne pek gelmıyor.Hasta ve yaşlı zaten.Yerıne ış yerını calıştıranlardan bırısıde devlet memuru.Odaya defalarca söylemış olmamıza ragmen bu konuya cözum bulmadılar.(malul secım kaygılarıda varya).Ne yapabılırız.Adamlar ne kurtarırısak kar dıyor İşletme defterı 20 yTl bılanco 75 ytlt.gelde bunla rekabet et.
    Bu ışın yasal başka çöumu yokmudur.Odalar aıdat ıstemeden başka ne ışe yararlar acaba.Odadan ayrılma ımkanımızda yok.Ne yapalım ne edelım.Saygıdeger ustatların cok acıl çözum( somut)önerılerını beklıyorum Saygılarımla

Müdavim Üye
    Vallaha sayın meslektaşım hepimiz aynı dertten muzdaribiz yapacak ne var ki bilmiyorum .Herkes pastadan pay alma peşinde.Allah yardımcımız olsun.
    1 Temmuz tarih için önemsiz bir ayrıntı gibi görünse de dünyada yaşayan 7 milyar insana ilaveten ben doğmuşum... Eeeee madem doğmuşum birkere ne desem boş... iyi ki doğmuşum...