Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: dış cephe kaplama

Üye
    dış cephe işi ile ilgili ana sözleşme örneği lazım. olanlar yazarsa çok makbule geçer
    teşekkür ederim
    hayat çok kısa tadını çıkarmak lazım

Müdavim Üye
    Elimde olan bir sözleşme örneği var aşağı kopyaladım, tam Dış cephe kaolama olmasada izolasyonla alakalı inşaallah işine yarayabilir. Kolay gelsin.
    <H1 style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; TEXT-ALIGN: justify"></H1>
    <H1 style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; TEXT-ALIGN: justify"></H1>
    <H1 style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; TEXT-ALIGN: justify">İZOLASYON <?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /></H1>

—İzolasyon malzemeleri alım satımı, imalatı, ithalat ve ihracatını yapmak.
    —İzolasyon malzemelerinin imalatı için gerekli makine, alet, edevat alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
    -Her türlü konut, fabrika, atölye ve benzeri binalara çatı izolasyonu, dış cephe izolasyonu yapmak.Isı yalıtımlı,giydirmeli dış cephe kaplama işleri yapmak.
    —Her türlü binaların ısı ve su yalıtım malzemelerinin üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
    1 Temmuz tarih için önemsiz bir ayrıntı gibi görünse de dünyada yaşayan 7 milyar insana ilaveten ben doğmuşum... Eeeee madem doğmuşum birkere ne desem boş... iyi ki doğmuşum...

Üye
    teşekkür ederim sanırım yeterli olur iyi çalışmalar
    hayat çok kısa tadını çıkarmak lazım

Yeni Üye
    Nereden
    istanbul
    dış cephe kaplama yaptırmayı düşünüyorum fibercement diye bir ürün var onunla bu konu hakkında fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar.