Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siteye neden eskisi gibi katılım yok ?

Müdavim Üye
    Nereden
    istanbul

Siteye neden eskisi gibi katılım yok ?

Dıger sosyal platform gruplarınamı kaydı meslek erbapları neden eskısı kadar sıteye ragbet yok ?
    Ben mı yanlıs görüyorum bence bu sıteye sahıp cıkmamız gerekıyor
    BİLGİ PAYLAŞTIKÇA BÜYÜR

Müdavim Üye
    Alıntı ilbeyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dıger sosyal platform gruplarınamı kaydı meslek erbapları neden eskısı kadar sıteye ragbet yok ?
    Ben mı yanlıs görüyorum bence bu sıteye sahıp cıkmamız gerekıyor
    Genel olarak insanlar muhasebeden bıktı. Kimsede fazla tat tuz kalmadı. Birde bazı kardeşlerimize yardımcı olmak istiyoruz. Yazdığımız mesaj yanlış anlaşılıyor. Bir kişi çıkıp size hakaret edip dalga geçiyor. Çözümü söyleyipte hakaret etse. Çözüm yok.

Müdavim Üye
    en son 2018 de yazmıştım ve şimdi 2022 4 yıldır foruma girmemişim yeni farkettim. Foruma girdiğimde de durumun içler acısı olduğunu gördüm. Eski hareketlilik maalesef kalmamış.
    Eskiden mesleki anlamda sayfalarca tartışırdık çokda güzel oluyordu. Benim dönemimdende kimse kalmamış.Sayın karce sizi tekrar görmek güzel.

Müdavim Üye
    Alıntı ibrahimce22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en son 2018 de yazmıştım ve şimdi 2022 4 yıldır foruma girmemişim yeni farkettim. Foruma girdiğimde de durumun içler acısı olduğunu gördüm. Eski hareketlilik maalesef kalmamış.
    Eskiden mesleki anlamda sayfalarca tartışırdık çokda güzel oluyordu. Benim dönemimdende kimse kalmamış.Sayın karce sizi tekrar görmek güzel.
    Çok teşekkür ederim. Çok ağır bir kap krizi geçirdim. Arasıra çok sıkıştırıyor. İdare ediyoruz. Doktorlar her an ölebilirsin diyor. Allah bilir. Hakkınızı helal edin. Benden yana helal olsun.

Müdavim Üye
    evet kalp sıkıntınızı biliyorum. Allah şifa versin.Bu mesleğin stresten dolayı getirdiği hastalıklardan biri maalesef.
    Hakkım helal olsun rabbim sağlıklı uzun ömür nasip etsin. Doktorların her an ölebilirsin lafı sadece sizin için değil, tüm insanlar için geçerli. Rabbim ölümünde hayırlısını nasip etsin.

Müdavim Üye gunduzmuhasebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    SMMM
    Allah sifa versin sayin karce, biz yaslandik artik, genclerde bu meslegi yapmak istemiyor. Piyasa yangin yeri. Ulke yangin yeri. Emekli olsakta kurtulsak su meslekten.
    Kendini Bil Kendini

Müdavim Üye
    sn Karce , Allah şifa versin , hayırlı ömürler ihsan etsin.İşlerin yoğun olduğu dönemlerden geçiyoruz ve e-deftere geçenlerin sayısı arttıkça işlerimize daha fazla odaklandık bence.Bu yüzden forumlara çok bakamıyoruz.

Müdavim Üye
    Alıntı Karce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim. Çok ağır bir kap krizi geçirdim. Arasıra çok sıkıştırıyor. İdare ediyoruz. Doktorlar her an ölebilirsin diyor. Allah bilir. Hakkınızı helal edin. Benden yana helal olsun.
    Geçmiş olsun üstadım.
    Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Müdavim Üye
    Nereden
    istanbul
    Alıntı Karce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapmayın lutfen sız bıze lazımsınız lutfwn kontrollerınızı yapın ve bu sekılde modunuzu duşürmeyın
    BİLGİ PAYLAŞTIKÇA BÜYÜR