Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kasa Mevcudu Ortaklardan Alacaklar beyannamesi(6/3) ve tahakkuk İptal edilir mi?

Üye

Kasa Mevcudu Ortaklardan Alacaklar beyannamesi(6/3) ve tahakkuk İptal edilir mi?

Sehven vergi numarasını yanlış girdiğimiz mükellefin Kasa Ortaklar C/H affı beyannamesi iptal edilir mi?Doğru mükellef vergi no.suna beyannamesini yaptık ama yanlış verilenin iptali nasıl olur.Beyannamedeki tutarlar zaten Kasa'da ve Ortaklar'dan Alacaklar'da yok.Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    Alıntı TEKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sehven vergi numarasını yanlış girdiğimiz mükellefin Kasa Ortaklar C/H affı beyannamesi iptal edilir mi?Doğru mükellef vergi no.suna beyannamesini yaptık ama yanlış verilenin iptali nasıl olur.Beyannamedeki tutarlar zaten Kasa'da ve Ortaklar'dan Alacaklar'da yok.Cevaplarınız için teşekkür ederim.
    Aynı hatayı ben de yaptım.Durumu izah eden bir dilekçe ile başvurunuzu yaparsanız terkin edilecektir.

Üye
    [QUOTE=AL4;805516]Aynı hatayı ben de yaptım.Durumu izah eden bir dilekçe ile başvurunuzu yaparsanız terkin edilecektir.[/Q
    Teşekkür ederim kolay gelsin.