Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sgk çıkış kod hatası

Müdavim Üye gunduzmuhasebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    SMMM

sgk çıkış kod hatası

SGK Mesajı : T.C.No:......................... , Sicil No:........................... FARUK ........ Sigortali bilgilerinde "29 kodlu işten çıkış nedeni 07/04/2021 tarihinden sonraki işten çıkışlar için seçilemez." hatası oluşmuştur.

işten çıkışını 18.06.2021 tarihinde 29 kodlu işveren tarafından işçinin ahlak ve iyi niyet kurallarına aykırı davranışı olarak vermişim. nasıl düzeltebilirim. prim bildirgesi onaylanmıyor.
    Kendini Bil Kendini

Müdavim Üye
    Çıkışi kabul etmemesi lazımdı sistemin.29 kod kalktı.

Müdavim Üye gunesim_555 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İSTANBUL
    Alıntı gunduzmuhasebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SGK Mesajı : T.C.No:......................... , Sicil No:........................... FARUK ........ Sigortali bilgilerinde "29 kodlu işten çıkış nedeni 07/04/2021 tarihinden sonraki işten çıkışlar için seçilemez." hatası oluşmuştur.

işten çıkışını 18.06.2021 tarihinde 29 kodlu işveren tarafından işçinin ahlak ve iyi niyet kurallarına aykırı davranışı olarak vermişim. nasıl düzeltebilirim. prim bildirgesi onaylanmıyor.
    yine araştırın da ben bildiğimi size aktarayım bildirgeyi asıl olması gereken gibi gönderip atıyorum kod 48 ten gibi........... ve aynı zamanda sgk dilekçe verin yanlış kod çıkış yapıldı düzeltilmesi diye.........esas kod budur diye.............. sistemden çıkıştan yapılırsa kesin cezası olur...... dilekçe verilirse olur mu bilmiyorum.?.