Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kooperatif Olağanüstü Genel Kurul Nasıl Yapılır?

Üye
    Nereden
    İzmir

Kooperatif Olağanüstü Genel Kurul Nasıl Yapılır?

Meslektaşlara Kolaylıklar Dilerim.

Kooperatiflerde Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı nasıl yapılır? Daha önce genel kurul toplantısı yapmadım ve bilgim yok bu konuda.

Gündemimiz, istifa eden yönetim kurulu üyelerinin yerine yönetim kurulu seçimi. Bu arada eski yönetim de ibra olacak.

Nereden başlanmalı? Neler yapılmalı? Bilgisi olan üstadlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
    Stajer SMMM

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    Kooperatifler kanunu ve ana sözleşmeyi bir defa daha gözden geçiririlesini öneririm orada her şey yazılı.Burada bir kaç satırla yazılanlar kalıcı olmuyor kişinini kendi çabası ile elde ettiği bilgiler daha kalıcı oluyor.Eski kooperatiflerin ötelenen genel kurulları bu günlerde yapılması gerekiyor kooperatifinizin olağan genel kurul zamanı gelmedimi bakmak lazım yani kişiye özel gibi kooperatifi kendi içinde değerlendirmek lazım siye düşünüyorum .Valilik bünyesinde bulunan kooperatifler il müdürlüğü ile irtibat kurup birlikte bir yön çizilmesini öneririm onlar uygulayıcı ve amir konumunda olduğu için yönlendireceklerdir.Karar sizin.İyi çalışmalar.

Üye
    Nereden
    İzmir
    Anladım üstadım.Teşekkür ederim.
    Stajer SMMM