Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hizmet birleştirme

Müdavim Üye

hizmet birleştirme

üstat; Bir arkadaşıma e-devletten emeklilik için Talep formu doldurdum. sgk ve bağkur primleri var.Fakat bundan önce Hizmet birleştirme dilekçesi vermedik. Sistem kendisi birleştiriyor diye aklımda kalmış. Yani dilekçeye gerek yok sanıyordum. Alo 170 dilekçe vermemiz gerektiğini söyledi.
    Sigortaya gönderdim arkadaşı, gerek yok demişler.?
    SMMM.AŞKIN BULDUK

Müdavim Üye
    Nereden
    Tekirdağ
    Geçen aylarda esnaf bağkuru ile tarım bağkuru olan kişi emekli oldu. Sadece başvuruyu yaptık, sgk birleştirmeyi yapmış ayrı bir dilekçe istemedi.
    Yetenekli olanlar oyun kazanır, ekip çalışması ve zeka ise ŞAMPİYONLUK.

Müdavim Üye
    Alıntı bulduk79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstat; Bir arkadaşıma e-devletten emeklilik için Talep formu doldurdum. sgk ve bağkur primleri var.Fakat bundan önce Hizmet birleştirme dilekçesi vermedik. Sistem kendisi birleştiriyor diye aklımda kalmış. Yani dilekçeye gerek yok sanıyordum. Alo 170 dilekçe vermemiz gerektiğini söyledi.
    Sigortaya gönderdim arkadaşı, gerek yok demişler.?
    sgk da matbu gün tespiti hizmet birleştirmesi dilekçeleri var ilgili yerleri doldurup gerekli birime verildi mi sgk bir haftaya falan dönüş yapıyor.Özellikle eski tarihli günler sisteme işlenmemişse onlarında girişleri yapılıyor.Bu şekilde sgk daki emeklilik vs durumunu da netleştirmiş olursunuz.
    Hüküm yalnız ALLAH'ındır...

Müdavim Üye
    çok teşekkür ederim,
    SMMM.AŞKIN BULDUK