Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: e-arşiv fatura iptali

Müdavim Üye

e-arşiv fatura iptali

düzenlemiş olduğumuz e-arşiv faturayı iptal etmek istediğimde ;

iptal talebi oluştur dedim. iPTAL AŞAMASINA yazıyor.

şimdi karşı tarafın onayını bekleyeceğim. Faturayı ben düzenledim.

Önceden iki taraf da işleme almıyordu sorunu çözüyorduk.
    SMMM.AŞKIN BULDUK

şimdi hem alıcı hem de satıcı iptal/itiraz talebinde bulunabilir diyor sirkülerde.
    biz e fatura mükellefiyiz. çalıştığımız firmalar bize e-arşiv kesiyor. bazen faturalarda hata oluyor. faturayı iadeli taahhütlü posta yolu ile red ediyoruz. bu durumda bunu gibe bildirmelimiyiz. 2.si red verdiğimiz ticari veya temel e-faturalar için de bu durum geçerli midir.?

Üye
    Merhabalar,
    biz e-fatura mükellefiyiz aynı zamanda e-arşiv aynı entegretörden kesiyoruz. Ama gip portalda gelen e-arşiv faturalar görünüyor red vermek için falan sistem çalışıyor. Fakat benim kestiğim e-arşiv faturalar o portalda görünmüyor sadece entegretörden iptal edebiliyom . Nasıl olacak bu iş?

Kıdemli Üye
    Alıntı izmirlihuso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,
    biz e-fatura mükellefiyiz aynı zamanda e-arşiv aynı entegretörden kesiyoruz. Ama gip portalda gelen e-arşiv faturalar görünüyor red vermek için falan sistem çalışıyor. Fakat benim kestiğim e-arşiv faturalar o portalda görünmüyor sadece entegretörden iptal edebiliyom . Nasıl olacak bu iş?
    Merhaba e arşiv iptal sistemi 5000/30000 portalından kesilen veya tarafınıza gelen faturalar için, biz zaten entegretörden kesilen e arşiv faturayı iptal edebiliyoruz.