Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: K.Ç.Ö. Yatmayan Firmalar Hakkında

Kıdemli Üye

K.Ç.Ö. Yatmayan Firmalar Hakkında

Değerli meslektaşlarım hepinize iyi günler. Bildiğiniz gibi K.Ç.Ö. ödemeleri Haziran sonuna kadar uzatıldı. Fakat bazı firmalarda sıkıntısız ödemeler yatmışken bazılarında işçilere K.Ç.Ö. yatmamış. Şimdiye kadarki uzatmalarda hiçbir işlem yapmamıştık ve sorunsuz hepsinde yatırmışlardı. İşkur danışmanlarına vs. mail attım daha dönüş olmadı. Böyle bir durumla karşılaşan ve durumu çözen varsa yardımcı olursa sevinirim. İyi çalışmalar.

Kıdemli Üye
    Alıntı Minnetsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli meslektaşlarım hepinize iyi günler. Bildiğiniz gibi K.Ç.Ö. ödemeleri Haziran sonuna kadar uzatıldı. Fakat bazı firmalarda sıkıntısız ödemeler yatmışken bazılarında işçilere K.Ç.Ö. yatmamış. Şimdiye kadarki uzatmalarda hiçbir işlem yapmamıştık ve sorunsuz hepsinde yatırmışlardı. İşkur danışmanlarına vs. mail attım daha dönüş olmadı. Böyle bir durumla karşılaşan ve durumu çözen varsa yardımcı olursa sevinirim. İyi çalışmalar.
    işkura uzatma dilekçesi yazmanız gerekiyor biz bu şekilde hallettik

Müdavim Üye
    Nereden
    Tekirdağ
    Alıntı Minnetsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://esube.iskur.gov.tr/ dan sorgulama yapıldığında uzatıldığı ve yatırıldığı gözüküyor mu? Önceki ay iban olmasına rağmen postane den yatan da olmuştu.
    Yetenekli olanlar oyun kazanır, ekip çalışması ve zeka ise ŞAMPİYONLUK.

Müdavim Üye
    Ben her uzatmada ne olur ne olmaz oran - excel doldurup gönderdim.
    Sonradan mükellef ile uğraşmak sıkıntı oluyor.
    Buna rağmen nadiren yatmadığı da oldu.

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    Otomatik Uzatma yapmışlar fakat gün ve prime 0 (Sıfır) girilmişti. Excel gönderdik. Gün ve primleri güncellendi. Ödemeler yattı.
    selamlar,sevgiler.

Kıdemli Üye
    işkur bu ay ki uzatılan kısa çalışma ödeneklerini otomatik uzatmamış, oran excelini doldurup mail atmanız gerekiyor hemen güncellemesini yapıyorlar.