Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E defter sitesinde sizi ekleyen yazılım firması

Kıdemli Üye

E defter sitesinde sizi ekleyen yazılım firması

Merhaba arkadaşlar

E defter ıle ılgılı bır sorunu sizinle paylaşmak ıstıyorum.Geçen yıl ilk e defter fırmam ıçın web tabanlı muhasebe progamına e defter modulu satın almıştım.bu yılda 3 tane daha e defter mukellefım olunca yüksek ücret olduğundan hepsıne tek tek e defter modulu almadan,o şirketlere program uzerınden e defter modulunu aktıf edıp ayarlarını yaptım ve 2021 yılı ocak ayı e defterlerını programım uzerınden sorunsuz şekilde gönderdım.Ama bugun malı muhurle sırketın e defter sayfasını açtım üstekı başlıklardan sızı ekleyen yazılımların listesi boş gorunuyor,

ilk e defter fırmamın e defter sayfasını giriş yaptım burda ıste entagrator fırmann ısmı var?durum boyle olunca kafama soru takıldı

Acaba bu sorun teşkıl edermı sızlerde aynı şekılde bırden cok e defterınız ıcın ayrı ayrı yazılım veya programınıza modul mu aldınız yoksa bır defa alıp,bırden cok e defterınzı gonderıyorsunuz

entegrator fırma degılde,bızler bu durumu GIB e bıldırım yapıp oraya entegrator fırmanın ısmını ekletebılırmıyız.?
    bu konuda yardımlarınıza ıhtıyacım var sımdıden tesekkurler ıyı akşamlar dılerım

Müdavim Üye Hüseyin KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    e defter başvurusu yaparken hangi programı kullanacağınızı da seçiyorsunuz.

Dolayısıyla bir program bildirmiş olmanız lazım.

Bizim kullandığımız program GMS Net (Mikrokom).
    Her e defter mükellefi için e defter modülü ayrı ayrı alınıp - aktif ediliyor.

Hepsi için ayrı ücret ödeniyor.
    Saygılarımla,
    Hüseyin KAYA
    S.M.M.M.

Kıdemli Üye
    E defter başvurusu yaparken programın adını seçtim ve geçen günde bu e defterleri kullandığım muhasebe programıyla gönderdim ama her e defter için tek tek mödül almadım sadece daha önce mödül var diye aktifleştirip ayarlarını yaptım sorunsuzda e defterleri göndermiş oldum,sadece yazılım eklenmemiş diye e defterde uyarıyı gördüm bu yarın birgün sorun olur mu,e defterlerim elimde ikinci kopyalarınıda göndermiş oldum.