Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Görev belgesi -e devletten

Müdavim Üye

Görev belgesi -e devletten

Arkadaşlar daha önce düzenlenen belgeler yerine e devlette, içişlerinden alınacak görev belgesinden bahsediliyor. Sistem kilit, girmiyor, ne yapmak gerek

Müdavim Üye
    işçiler e devlet şifreleri ile kendisi mi alacak yoksa bu iş gene muhasebecilere mi düşecek.

Müdavim Üye bybaspinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bana Her Yer Türkiye
    Kapatalım telefonları olsun bitsin... Bize ne e devletinden başvurusu belgesi çıktısı vs..
    Davalı ben davacı ben... Yorgunum bu celselerdennn...!

Müdavim Üye
    Alıntı KARDELENLER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar daha önce düzenlenen belgeler yerine e devlette, içişlerinden alınacak görev belgesinden bahsediliyor. Sistem kilit, girmiyor, ne yapmak gerek
    Niye her seyi üzerimize almaya calısıyoruz, bırakın ne yaparlarsa yapsınlar. polisi arayın diyorum kapatıyorum sert bir sekilde konusarak. Ne meraklıyız angarya işe !!
    FATİH PESEN
    SMMM
    İST

Üye
    Muhasebe büro çalışanları için alma zorunluğu var sanırım ama alabilen var mı aranızda sistem çalışmıyor.

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul....
    Alıntı KARDELENLER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaw Bu Ülkede Resmi Kurumlar Haricinde , Özel Sektörüde çalışan kaç kişinin sigortası var, çoğu insan sigortasız çalışıyor(bunlara afgan,pakistan,özbek,türkmen,afrikalı ve baş tacımız suriyelilerde var) evet daha önce sigortalıyada,sigortasız çalışanlarada matbu yazı veriyorduk ,şimdi sigortasız çalışmakta olanlara gidin evinizde oturunmu diycez!!!! Bu olay dönüp dolaşıp bize geliyo 17 gün Telefonları kapatmak çözüm olmaz sanırım...
    Keşkem Herşey HAYAL olsa.........

Müdavim Üye
    Sistem açılana kadar https://www.icisleri.gov.tr/81-il-va...esi-gonderildi bu adreste bulunan GÖREV BELGESİ'ni indirip elle doldurup yanınızda taşımanız gerekiyor.

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    Alıntı MELEK YILDIRIM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işçiler e devlet şifreleri ile kendisi mi alacak yoksa bu iş gene muhasebecilere mi düşecek.
    ya size ne almayın arkadaş ben arıyorlar milletin muhasebecisi alıyormuş git o alan muhasebeciler alsın ben almıyorum gir e devletine al banane diyorum ! daha neler izin belgelerini de mi ben alacam

Üye
    Hangi muhasebeciymiş bu alabilen takdir ettim büyük başarı. Ben geceden beri uğraşıyorum alamadım. Ekşi sözlüğkte konu açılmış sayfalar dolusu yazı var alabilen bir kişi yok.