Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KAR ve Mahsup Edilecek İndirimler HATASINI ALIYORSANIZ ÇÖZÜM'

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    dbs den gidecek olanları e-beyandan almıyor bende de 6 gündür 20 defa yanlış beyan yolladım hala düzeltemedim.

Üye
    Defter beyana tabi ise zaten yollayamazsınız, Bilanço veya Ortaklık beyanlarını ebyn programı ile yollayabilirsiniz, diğerlerini zaten kabul etmez!

Üye
    Şansıma sabah birisini kestirebildim, sonra sitede birisi ebyn ile yolladığını söyleyince kalan son 4 adet Beyannameyi de o şekil yollayabildim. Tabi bunlar Bilanço ve Adi ortaklıktı. Tamamen şans, günü belirli saatlerinde denemek lazım. Aynı milli piyango gibi, belki de sıra sizde

Müdavim Üye
    sorunsuz olarak dbs den göndermeye başladım. e beyannameden kontrol edince tahakkuku kesilmiş fakat uyarı kutucuğunda dönembaşı mal mevcudu yanlış falan yazıyordu.
    SMMM

Üye
    Alıntı hazin21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sorunsuz olarak dbs den göndermeye başladım. e beyannameden kontrol edince tahakkuku kesilmiş fakat uyarı kutucuğunda dönembaşı mal mevcudu yanlış falan yazıyordu.
    Diğer açılan konularda bunun önemsiz olduğu yazıyordu...

Müdavim Üye
    Zirve programi kullaniyorum.bdp den nasil cagiracagiz kaydedicez bdp ye.bu firma bilanco esasidir.bdp den ac dicez burdan zirvedeki mukellefleri nereden hangi klasorden acicaz.zirve kullanicilarin yardimlarini bekliyorum.

Müdavim Üye
    Nereden
    advisor
    bdp üzerinde de olmuyor aynı hatayı veriyor, bdp nin güncellenmesi gerekiyor.

Üye
    olmuyooorrr

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    Dün gms güncellendi hemde dbs den aldığımız arızalar nedeni ile yılbaşı stok gibi mazeretlere çözüm üretmişler demekki idarenini proğramında sıkıntı vardı piyasa proğramcılarıda adepyosyon için ona uyuyorlardı umarım idare de düzeltir.Yoruldum işletme deftelerinden yani 20-30 işletme olsa imiş yanmışmışım.Kolay gelsin.

Üye
    Nereden
    Türkiye
    Bdp programından da yapsanız aynı hatayı veriyor. Biz oradan yapıyoruz aynı hatayı alıyoruz.