Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Budaa gelir buda geçer alışmalıyız dayanmalıyız...!

Müdavim Üye
    Nereden
    Tekirdağ
    Alıntı phoboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nakliyecı mukeleflerım aramaya başladı bile) faturayı nasıl kesecekler tevkıfat ne onu bıle bılmıyolar
    Bizimki kolayını bulmuş, hep nakliyesini yaptığı firmalara faturayı kestiriyordu, geçen telefonda açıklama kısmına ne yazacağız diye sordu. Yoğun bir mücadeleyle faturayı kesti
    Yetenekli olanlar oyun kazanır, ekip çalışması ve zeka ise ŞAMPİYONLUK.

Müdavim Üye bybaspinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bana Her Yer Türkiye
    Şu var olan karma karışık olan vergi mevzuatını toparlayıp sadeleştireceklerine aksine kat ve kat içinden çıkılmaz bir hal içine soktular.
    Bu düzenle muhasebe büroları zorluklar içinde bırakılıyor baş etmesi gerçekten zor bir durum haline dönüştü.

Zaman maliyet eğitim mevzuat vs vs bunlarım hepsi iç içe... Fatura kesmeyi tarif etmekten işlerimizi yetiştiremez duruma düşmek, öncelikli mevzuat değişikliği beklerken hiç ummadığımız yerden ters köşe olmak, vergi oranlarının akıl almaz derecede farklılıklar göstermesi örnegin taşıt alım satım işi yapanlar için düzenlenen fatura örnegi yok özel maliyet yok şahıstan aldı bilmem ney yok faturalı aldı oran başka türlü türlü saçmalıklar.

Bu mevzuatı hangi kafalar yazıyor inanın artık .....neyse!

ve bu olan bitene rağmen maalesef birlikteliğimizi sağlayamıyoruz, meslegimizi istedigimiz gibi yapamıyoruz kendi içimizden kaynaklanan çürük elmalardan zaten başımız baya bi sıkıntıda bu sorunlarıda çözemedik.

Güçlü olmalıyız diyecegim ama artık güçte tükendi pes etmememiz gerektigini düşünüyorum her şeye rağmen bu kadar emegimize sahip çıkmalıyız.
    Davalı ben davacı ben... Yorgunum bu celselerdennn...!

Müdavim Üye gunduzmuhasebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    SMMM
    Alıntı bybaspinar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MADDE 17 – Bu Tebliğ yayımı tarihini takip eden ay başında yürürlüğe girer.
    MADDE 18 – Bu Tebliğ hükümlerini Hazine ve Maliye Bakanı yürütür.

Haberin birinde 80 li ve 90 yıllardaki müziklerin siniri stresi azalttıgı araştırılmış!

Orhan babayımı müslüm babayımı dinlesek yok yok ferdi tayfur yada cıks imparator evet en iyisi ibo show ( :

https://www.ntv.com.tr/amp/galeri/sa...u0q-qhcv5gnArQ
    Üstad arabeske bağlamışsın bugün. Hayırlısı olsun. Şimdi nakliyeciler kim olursa olsun nakliye yaptığinda tevkifatlımı kesecek. Adam normal faturayı zor kesiyo. Bundan dolayımı kopuşa geçtiniz. Yoksa havalardanmı. Koronamı. Toplamımı. Hayırlı günler
    Kendini Bil Kendini

Nereden
    Bana Her Yer Türkiye
    ( : sıfır sıkıntı.

Müdavim Üye
    Nereden
    ÖN MUHASEBE
    İYİ AKŞAMLAR
    birşey sormak istiyorum.
    kooperatif orman işletme müdürlüğünden çam tomruk alıyor. o tomrukları da bizim firma satın alıyor. Bu nedenle kooperatifte bize fatura kesecekti. Keseceği faturada tevkifat uygulanacak mı?
    cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Nereden
    Bana Her Yer Türkiye