Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İşçi ibraname, arabuluculuk hizmeti

Müdavim Üye

İşçi ibraname, arabuluculuk hizmeti

İşten çıkarılan işçilerden kıdem tazminatı, ibraname, işten çıkış bildirgesi imzalı olarak banka üzerinden yaparak alıyoruz.

İbranamede yıllık izin, fazla mesai, bütün alacaklarımı aldım yazmasına ve ibra etmesine rağmen işçi daha sonra fazla mesaimi vermedi diye
    hukuk yoluna başvurabiliyor. Anlaşmazlıkta arabuluculuğa gidiliyor.

Hukuk yolunu kapatmak için avukat, işçiden ilerdeki anlaşmazlıkta arabuluculuk hakkımdan vazgeçtiğine dair evraklar düzenliyor
    işverenden ücret tahsil ediyor.

Sormak istediğim ilerdeki anlaşmazlık olursa arabuluculuk hizmetinin şimdiden kesmek mümkün mü? düşünceniz teşekkürler

Üye
    çıkış yasağı sürecinde, arabulucu ile işten ayrılmalarda çıkış kodu hakkında;
    arama yaptım benzer konu bulamadım, yeni konu açamadım, buaraya yazıyorum eğer uygun yere taşınırsa memnun olurum,
    çalışan işçi arabulucuya müracaat etmiştir, bu süreçte çıkış verilmedi, arabulucu 04 haziran itibariyle sonuçlandı, şimdi çalışanı işten çıkarmak istiyoruz,
    malum çıkış yasağı var, hem çıkış yasağı konusunda hemde doğru işlem açısından çalışanı 04 haziran itibariyle işten çıkartacağız fakat çıkış kodu olarak
    hangi koddan çıkış vermemiz gerekiyor. bu konuda bilgilerinizi rica edeceğim, syg