Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Berat Yükleme Dönem Tercihi Hk.

Müdavim Üye

Exclamation Berat Yükleme Dönem Tercihi Hk.

Merhaba 2021 yılı e deftere geçen şirketimiz için ,e defter bölümünden berat yükleme dönemini üç aylık olarak seçmek istiyoruz fakat güncelleme yapmamıza izin vermiyor sistem bilgisi olan var mı ?

Yeni Üye
    Merhabalar, ben de aynı şekilde 3 aylığı seçmek istedim ama seçim kutucuğu değiştirilemiyor. Tebliğde hesap dönemi başında geçenler ilk ay sonuna kadar seçim yapar yazıyor. Herhalde sistemsel düzelecektir. Ya da başka bir cevabı varsa üstadlar cevap verecektir.

Müdavim Üye
    Alıntı Şerifoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, ben de aynı şekilde 3 aylığı seçmek istedim ama seçim kutucuğu değiştirilemiyor. Tebliğde hesap dönemi başında geçenler ilk ay sonuna kadar seçim yapar yazıyor. Herhalde sistemsel düzelecektir. Ya da başka bir cevabı varsa üstadlar cevap verecektir.
    31/01/2021 tarihine kadar yapabiliyormuşuz sistem şuanda izin vermiyor tercih yapmamıza

Yeni Üye
    Alıntı karınca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba 2021 yılı e deftere geçen şirketimiz için ,e defter bölümünden berat yükleme dönemini üç aylık olarak seçmek istiyoruz fakat güncelleme yapmamıza izin vermiyor sistem bilgisi olan var mı ?
    Merhaba ben de başvuru yaptım şimdi
    elektronik başvurma tarihi : 01.12.2021
    uygulama başlama tarihi 01.01.2022

olarak görünüyor. edefter portalına girdiğimde ise berat gönderim dönem seçme kutucuğu pasif. değişiklik yapamıyorum. siz nasıl çözdünüz?

Yeni Üye
    Alıntı MustafaErun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben de başvuru yaptım şimdi
    elektronik başvurma tarihi : 01.12.2021
    uygulama başlama tarihi 01.01.2022

olarak görünüyor. edefter portalına girdiğimde ise berat gönderim dönem seçme kutucuğu pasif. değişiklik yapamıyorum. siz nasıl çözdünüz?
    yaklaşık 1 saat 189 hattında sıra bekledikten sonra öğrenebildim. hesap döneminin ilk ayı içerisinde tercih yapılabilecekmiş bi an panik oldum 01.12.2021 tarihinde başvuru yapıldıysa sonraki yılın ilk ayında tercih dönemi başlayacakmış