Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iş kur çizelgesinde yetki hatası

Müdavim Üye

iş kur çizelgesinde yetki hatası

iyi günler hepinize

iş gücü çizelgesi girerken yetki hatası dediği için firmamda güncelleme yapmak istedim özel şirketi kamuya çevirmiş ssk no eşlenmedi diyor genel bir sorunmudur. bizim firmaya aiitmidir başına gelen varmı acaba

Üye
    Ben de güncelleme yapmak istediğimde vergi numaramıza kayıtlı 5 firma daha çıktı. Eşleştirme yapamadım. İşkur Müdürlüğüne danışmanın yanına gittim diğer firmaların bizle alakası olup olmadığın sordu Olmadığını anlayınca sistemden düzelttiler ve güncelleme yapabildim. Sanırım sizin de gidip düzelttirmeniz gerekecek.

Müdavim Üye
    Nereden
    muh.md.yrd.
    Alıntı musoyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi günler hepinize

iş gücü çizelgesi girerken yetki hatası dediği için firmamda güncelleme yapmak istedim özel şirketi kamuya çevirmiş ssk no eşlenmedi diyor genel bir sorunmudur. bizim firmaya aiitmidir başına gelen varmı acaba

İşkur, sisteminde güncelleme yaptığından buna benzer uyarı mesajları alıyoruz. İşkur il müdürlüğü ile görüştüğümde düzeltildi. Sizde il müdürlüğünüzle bir görüşmenizde fayda var.

Müdavim Üye
    Teşekkür ederim.

Kıdemli Üye
    bende aylık işgücü çizelgesi yüklemek için girdiğimde herzaman girdiğim şifreyi kabul etmiyor şifre hatası veriyor.

Müdavim Üye
    Türkiye geneli bir güncelleme varmış o yüzden buı tür hatalar çok oluyor dediler yaptılar. işkur müdürlüğüne gidilmeden çözülmüyor yanlız denemiş görmüş olduk

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    Bizde de sıkıntı oldu, işyeri bilgileri güncelleme ekranında Sgk numarasını yeniden doğrulattık ardından Vergi numarasını doğrulattık düzeldi.

Müdavim Üye
    Nereden
    Tekirdağ
    İşgücü çizelgesini yüklemek istediğimde işyeri ünvanı
    İşyeri unvan olarak değişmiş ü-u olmuş
    Defalarca hata verdi, bilginiz olsun