Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kasım ayı 10 günlük k.ç.ö

Yeni Üye

Kasım ayı 10 günlük k.ç.ö

Merhaba Arkadaşlar

mükellefimiz olan bir lokanta için kasımın 21 inden itibaren kçö ye başvurucaz fakat bu 10 günlük süreyi işkura nasıl bildireceğim. İşkuru aradım onlarda yanıt veremedi. Şefleride yokmuş p.tesi gelirmiş. Yardımcı olursanız çok sevinirm

Müdavim Üye zaferongun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Osmaniye
    Tülay hanım, yeni kçö başvurusu yapamazsınız. Son başvuru yanılmıyorsam 1 Temmuz idi.

Onun yerine nakdi ücret desteğinden yararlanabilirsiniz. Bu destek için işkur ile bir işiniz yok. Sgk sisteminden tanımlamaları yapıyorsunuz > https://www.iskur.gov.tr/is-arayan/i...ucret-destegi/
    SMMM Zafer ONGUN

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    Daha önce başvuru yapıp almıssanız sonra hayat normale donup sona erdırmıssenız

tekrar başvuru yaptığınızda bu kapsamda yenıden alırsınız
    tarkan1138

Yeni Üye
    bir müşteri sonlandırmıştı sonra sadece 1 personel için tekrar başlattı kçöyü. Benim burda anlatmak istediğim kasımın 20 sinden sonraki yani 10 günlük süre için nasıl bir çizelge vermem gerek. İşkurun verdiği oran exceli aylıktı. ben sadece 10 gün için nasıl yapacağım. zaten aralık ayında tam ay olacağı için sıkıntı kalmayacak.

Yeni Üye
    Kasım ayı için excel tablosu hazırlayacaksınız. Dönemi 11, haftalık çalışma saati 45, haftalık çalıştırılmayacak saat 15 olacak. SSK bildirgesinde ise 20 gün çalışmış, 10 gün eksik gün (Eksik Gün Kodu 18).

Üye
    Alıntı TÜLAYY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir müşteri sonlandırmıştı sonra sadece 1 personel için tekrar başlattı kçöyü. Benim burda anlatmak istediğim kasımın 20 sinden sonraki yani 10 günlük süre için nasıl bir çizelge vermem gerek. İşkurun verdiği oran exceli aylıktı. ben sadece 10 gün için nasıl yapacağım. zaten aralık ayında tam ay olacağı için sıkıntı kalmayacak.
    Merhabalar,
    İşkur ile görüşebildinizmi acaba. Benzer durum bizde de var.

Kasım ve Aralık ayı için ayrı exel tablosu mu hazırladınız. Aralık 45/45 göstereceğiz ama Kasım 10 günlük süreyi nasıl belirteceğiz aynı çizelgede?

Teşekkür ederim.