Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bende Corona Oldum

Müdavim Üye gunduzmuhasebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    SMMM

Bende Corona Oldum

28.11.2020 tarihine kadar filyasyon dışarı çıkamazsın dedi hes kodum riskli. Rapor çıktı 30.11.2020 ye kadar. Vergi dairesine durumu anlattım kdvleri yetiştiremeyeceğimi ek süre istediğimi belirten hitit vergi dairesinden cevap geldi mücbir sebepsiniz 518 sayılı tebliğin 3.maddesindesiniz diye. Aradım dedim ne oldu şimdi şef dedi kabul edildi isteğin mücbir sebepsin dedi. Bi beyanname yollayım dedim vadesi 26.11.2020 yazıyor. Korona olup bunları yaşayan bir meslektaşımız varmı yardımcı olabilirmi.
    Kendini Bil Kendini

Nereden
    SMMM
    Birde sigarasızlık mahvediyo beni bitane içesim var.
    Kendini Bil Kendini

Müdavim Üye
    Çok geçmiş olsun....
    Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Müdavim Üye
    Allah acil şifalar versin

Nereden
    SMMM
    şunu hala öğrenemedim vergi dairesi mücbir sebepsin başvurun kabul oldu diyor beyanname veriyorum vadesi değişmemiş. mükelleflere tek tek başvurumu yapmak zorundayım nasıl olacak bu uzama
    Kendini Bil Kendini

Kıdemli Üye
    Sayın gunduzmuhasebe öncelikle çok geçmiş olsun. Kendinizi moralmen çökertip sigaraya sığınmayın üstelik hasta iken. Allah tez vakitte işinizin başına dönmeyi nasip etsin. Şimdi gelelim sorunuza. Orada o tarih yazacak bunda bi anormallik yok. ancak ödeme aşamasında bu tarihin değiştiği söyleniyor. Açıkçası bende araştırdım bu konuyu. Mücbir sebep arkadaşlarımızdan öğrendiğim bu minvalde. Ben daha yeni başvuracağım mücbir sebebe. En iyisi kendinizin yada boş bir firmanızın kdv muhtasar ödemek için banka sayfasında denemektir diye düşünüyorum.
    Muhasebe; muhakeme ve muvazene ile tekemmül eder...

Nereden
    SMMM
    Alıntı MİZAN-İ KEBİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın gunduzmuhasebe öncelikle çok geçmiş olsun. Kendinizi moralmen çökertip sigaraya sığınmayın üstelik hasta iken. Allah tez vakitte işinizin başına dönmeyi nasip etsin. Şimdi gelelim sorunuza. Orada o tarih yazacak bunda bi anormallik yok. ancak ödeme aşamasında bu tarihin değiştiği söyleniyor. Açıkçası bende araştırdım bu konuyu. Mücbir sebep arkadaşlarımızdan öğrendiğim bu minvalde. Ben daha yeni başvuracağım mücbir sebebe. En iyisi kendinizin yada boş bir firmanızın kdv muhtasar ödemek için banka sayfasında denemektir diye düşünüyorum.
    Her firma için ayrı ayrı başvuru yapmaya gerek yokmu o zaman. teşekürler sizede geçmişler olsun. denedim ödeme tarihleri değişmemiş
    Kendini Bil Kendini

Müdavim Üye
    Nereden
    muh.md.yrd.
    Geçmiş olsun sayın meslektaşım.

Müdavim Üye
    Nereden
    Kütahya
    Geçmiş olsun acil şifalar dilerim.
    S.M.M.M. BÜLENT TOPRAKTAN -KÜTAHYA

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    geçmiş olsun
    bu durumda olan meslektaşların tüm müşterilerinde tahk fişlerinde normal vade tarihi yazıyor ama interaktif vd üzerinden bir mükellefiniz için giriş yapın, ana sayfasında vadesi gelmemiş borçlar gösterir.
    orada öde tıklayınca sizin karantina bitiş tarihinden sonraki 15.gün vade tarihi olarak görünüyor.