Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Birden fazla işveren de çalışan rapor ?

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL

Birden fazla işveren de çalışan rapor ?

Arkadaşlar selamlar bir tane çalışanımız bizde her ay 30 gün gözükmekte şoför istanbuldan sakaryaya gelip gidiyor her gün sgk mız istanbul da
    Bu arkadaş sakaryada başka bir firmaya da madem hergün gidip geliyon servis taşımacılığını yapıyor ve orada da sigortalı oldu doğal olarak

şimdi bu arkadaş 14 gün rapor aldı karantinada benim sistemimde raporu gözükmüyor ben manuel girmelimiyim raporu iki işverende girecekmi iki işyerinde de çalışmadığı için dolayısıyla ikisinde de raporlu gözükmesi gerek diye düşünüyorum başına gene bilen anlayan varmıdır herhangi bir yazı da bulamadım internette
    teşekkürler

Moderatör gokhankilicoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    işçinin aldığı bu rapora göre ,birden fazla çalışılan işyerlerinde raporlu (eksik gün) gösterilir. İş göremezlik ödeneği hesaplanmasında birden fazla çalışılan işyerlerindeki prime esas kazanç toplamlarına göre günlük kazanç üzerinden hesaplama yapılarak ödeme alır. (Kazançlar Birleştirilir)

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    Rapor diğer şirkete düştüyse o onaylayacak. Sizde manuel olarak girişini yapın, bildirgede de eksik gösterin.

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    tamamdır teşekkür ederim cevaplar için
    ilk defa başıma geldiği için bulamadım