Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kendi isteğiyle E-Fatura ya geçmenin avantaj ve dezavantajları ?

Üye
    Alıntı emrecnl7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba
    firmamız kendi isteği ile e-faturaya geçmek istiyor, daha yeni kurulmuş bir şirket, kendi internet sitesinden satış yapacak, sormak istediğim, e-faturaya kendi isteği geçen firma e-irsaliye kullanmak zorunda mı ? kargo ile gönderdikleri ürünler ile müşteriye e-fatura göndermeleri yeterli mi? yoksa e-irsaliye kullanmak zorunlu mu ?
    Merhaba sizin süreç nasıl ilerledi acaba kendi isteğiyle geçen için. Başvuru süreçlerini entegratör firmamı ayarlıyor muhasebe açısından bi başvuru var mı? tavsiye edeceğiniz bir firma var m ?

Müdavim Üye
    Alıntı yzchtc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba sizin süreç nasıl ilerledi acaba kendi isteğiyle geçen için. Başvuru süreçlerini entegratör firmamı ayarlıyor muhasebe açısından bi başvuru var mı? tavsiye edeceğiniz bir firma var m ?
    merhaba
    mali mühür başvurusunu muhasebe olarak biz yaptık, geri kalan kuruluş işlemleri ve eğitimlerini özel entegratör firma üstlendi, kendileri önceden çalıştığı için dia'yı tercih ettiler, memnun olduklarını söylüyorlar ama açıkcası ben kullanmadım .

Yeni Üye
    Alıntı emrecnl7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba
    mali mühür başvurusunu muhasebe olarak biz yaptık, geri kalan kuruluş işlemleri ve eğitimlerini özel entegratör firma üstlendi, kendileri önceden çalıştığı için dia'yı tercih ettiler, memnun olduklarını söylüyorlar ama açıkcası ben kullanmadım .
    Çok teşekkürler cevapladığınız için.
    Bizim ki kendi almış mührünü, entegratör firmaylada anlaşmış , 1 mayısda geçeceğim diye en son bize söyledi 😁 muhasebe açısından bizim bi bildiririmiz var mı bu noktada.