Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Pos bilgileri

Pos bilgileri

Eylül dönemi pos bilgileri e beyanda bazı bankalar gecen ayda olduğu gibi sistemde gözükmüyor

Sızlerde boyle bır eksiklik varmı

Üye
    var maalesef

Hala sıstemde eksık gozukuyor ykb bankasını pos satışları sıstemde gözukmuyor kv beyanına bu satışları ılave ederk yazmayı dusunuyorum sıstemden mesaj alacagım k.k satışlarınız tutmuyor dıye fakat gercek satışlarım bunlar nasıl bır yol ızlıyorsunuz

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    Arkadaşlar bankaların pos merkezlerini arasanız e-mail yolu ile pos bilgilerini gönderiyorlar listeyi görmeden yapmamak lazım bazen sayın müşteriler hata yapabiliyor gün sonu yapmayan bile oluyor. akbank,iş,yapı kredi,ziraat pos kullanan müşterilerim var bilgiler sisiteme bildirdiklerini görebiliyorum gelmiş belki bölge bölge aksayabilir hata varsa düzeltip banka maliyeye bildiriyor ama müşterisine bildirmiyor Kolay gelsin.

Üye
    Nereden
    edirne
    Doktor mükellefimin kestiği e-smeslek makbuzlarının tamamı kredi kartlı hasılat. Ama Gib'ten gelen bilgiye göre 'K.Kartlı Hasılat ''Sıfır''. Bende mecburen Kdv Beyanını GİB'ten gelen bilgiye göre verdim.

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    Bence kendi bilgilerine göre vermek lazımdı sıfır olamaz banka idareye bugün bildirir düzeltir ama müşteriye bildirmez ben olsam bu gün düzeltme verirdim nasılsa d.vergisi yok.