Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ağustos muhsgk ek bildirge

Müdavim Üye

Ağustos muhsgk ek bildirge

Ağustos ayı için ek bildirge nasıl vereceğiz, elden mi düzenleyip sgk kurumuna vereceğiz yoksa v2 bölümünden ek bildirge verebiliyor muyuz?

Müdavim Üye
    asıl verdiğimiz bildirge 46486 sayılı kanuna istinaden idi, şimdi ek bildirge vereceğiz kanun maddesi 0000 olacak, sorum ise şimdi asıl bildirge mi yok sa ek bildirge mi vereceğiz?

Müdavim Üye
    arkadaşlar eylül ayı bildirgesini mükellefin borcu olduğun için sgk bildirgesi kanun maddesi olmadan indirimsiz verdim, dün eski borçları ödendi bugün eylül ayı bildirgesini 05510 sayılı bildirgeyle düzeltme vermek istiyorum. iptal bildirgeyi kanun maddesi olmadan veriyorum, defter beyan kabul ediyor ama ek bildirgesini 05510 verdiğimden asıl bildirgesini yoktur hatası veriyor, bu durumda ne yapmam gerekli

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    05510 nu asıl olarak gönderin.

Üye
    merhaba, 2022 haziran ayı için ek aphb vermem gerekiyor, şöför yolda sigortasız tespit edildi, işe giriş ve işten ayrılış bildirgesi verildi,
    ilgili dönem için önce bütün verilmiş aphb tamamı iptal verip sonra ek olarak tüm personeli tekrar mı vereceğiz yoksa ilgili kişi için ek aphb mi vereceğiz
    ayrıca muhsgk olarak mı verilecek yoksa sgk v2 denmi vereceğiz bilgisi olan arkadaşlar cevaplayabilirse memnun olurum, teşekkürler.