Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kahvede yangın merdiveni

Müdavim Üye
    Nereden
    Tekirdağ

Kahvede yangın merdiveni

Kahvede yangın merdiveni zorunluluğu varmıdır, çıkışı sokağa çıkıyor. 100 m2 sonra böyle bir zorunluluk varmıdır?
    Yetenekli olanlar oyun kazanır, ekip çalışması ve zeka ise ŞAMPİYONLUK.

Müdavim Üye bybaspinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bana Her Yer Türkiye
    Bırakın bunuda mükellef araştırsın açmış oldugu işyerinin gereksinimlerini kendi çözsün.
    Lütfen...
    Davalı ben davacı ben... Yorgunum bu celselerdennn...!

Müdavim Üye
    Nereden
    Tekirdağ
    Alıntı bybaspinar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bırakın bunuda mükellef araştırsın açmış oldugu işyerinin gereksinimlerini kendi çözsün.
    Lütfen...
    Üstat tabiki bunu ruhsat için kendi araştırıyor, benim orda yapabileceğim bişey yok fakat bilgilenme adına araştırmama rağmen veya uygulamada böyle bişeye denk gelmedim.

Müdavim Üye
    Alıntı safakuner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kahvede yangın merdiveni zorunluluğu varmıdır, çıkışı sokağa çıkıyor. 100 m2 sonra böyle bir zorunluluk varmıdır?
    ilgili esnaf odası ya da belediye ruhsatlar biriminden işyeri şartlarına haiz olup olmadığını sorun bu durumu
    Hüküm yalnız ALLAH'ındır...

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    Okula ,dershaneye,,ibadet yerlerine mesafesi ile ilgili bir kısıtlama var kapılar dışarı açılacak en yetkili ruhsat verecek olan belediyedir malum bazı bölgelere kahvehane izni verilmiyor.Kendi araştırsın halletsinki kıymetimizi bilsin çok hizmet çok şükran olmuyor maalesef.Kolay gelsin.

Müdavim Üye
    Nereden
    Tekirdağ
    Eğitim öğretim kurumlarına mesafesi 50 m olması yeterli, emniyet tarafından huzura süküna engel teşkil etmeden yerde bulunması gerekiyor.
    Düğün salonları, iş merkezleri bunlarda zorunluluk varda ilk defa kahve de yangın merdiveni talebi oluyor.

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    yangın merdiveni isteği belki üst katta olanlar için karadenizde kahvehaneler üst katlarda imiş.Zemin katta kapılar dışarı açılır merdiven nasıl yapılır umarım talep eden projelendirir.

Kıdemli Üye
    Alıntı bybaspinar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lütfen...
    % 100 katılıyorum. Ayrıca kimse beni yanlış anlamasın bir meslek mensubunun müşterisi için bunu araştırması mesleğe ve kendisine hakaret ettiğinin kanıtıdır.

Müdavim Üye
    Nereden
    Tekirdağ
    Alıntı mirber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    % 100 katılıyorum. Ayrıca kimse beni yanlış anlamasın bir meslek mensubunun müşterisi için bunu araştırması mesleğe ve kendisine hakaret ettiğinin kanıtıdır.
    Neyin hakareti siz ne söylediğinizin farkındamısınız, burası bilgi paylaşım platformu. Tabiki araştıracağım sorucağım. Böyle bişey yoksa tabiki onu doğrusuna yönlendireceğim.
    Adam o kadar masraf yapmış ekmeğini çıkarsın diye elindeki avuncundakiyi yatırmış. Neymiş burada paylaşım yaptık diye mesleğe ve kendisine hakaret etmiş.
    Herşey gelip geçer tüm unvanlar silinir ama insanlık kalıcıdır.

Kıdemli Üye
    Alıntı safakuner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neyin hakareti siz ne söylediğinizin farkındamısınız, burası bilgi paylaşım platformu. Tabiki araştıracağım sorucağım. Böyle bişey yoksa tabiki onu doğrusuna yönlendireceğim.
    Adam o kadar masraf yapmış ekmeğini çıkarsın diye elindeki avuncundakiyi yatırmış. Neymiş burada paylaşım yaptık diye mesleğe ve kendisine hakaret etmiş.
    Herşey gelip geçer tüm unvanlar silinir ama insanlık kalıcıdır.
    Ben kendi görüşümü paylaştım. Burayı mesleki konularda her türlü bilginin paylaşıldığı bir site olarak biliyorum. Şahsen bir mali müşavirin bahsettiğiniz konuyu kendine vazife olarak almasını doğru bulmuyorum.