Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 93 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 7252 SGK Teşviki hakkında

Kıdemli Üye
    Herhangi bir başvuru süresi var mı? Yoksa Eylül bordrolarını yaparken kaydedersek oluyor mu?

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    Bu otomatik tahakkuktan düşsse olmaz mı yok tanımla yok kanun no seç abidik gubidik işler bir kere bizim lehimize olsun kardeşim bir kanun bir kere lehimize olsun ya

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Alıntı fa77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu otomatik tahakkuktan düşsse olmaz mı yok tanımla yok kanun no seç abidik gubidik işler bir kere bizim lehimize olsun kardeşim bir kanun bir kere lehimize olsun ya
    Katılıyorum, KÇÖ faydalananlar belli, ortalama gün sayısı belli . Asgari ücret desteğinde olduğu gibi sisteme yansıyabilirdi. Şimdi 2 ayrı kanun türü vs. uğraş dur. Programların güncellenmesini bekle, her ay yeni bir angarya.

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkiye
    Alıntı hakankrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum, KÇÖ faydalananlar belli, ortalama gün sayısı belli . Asgari ücret desteğinde olduğu gibi sisteme yansıyabilirdi. Şimdi 2 ayrı kanun türü vs. uğraş dur. Programların güncellenmesini bekle, her ay yeni bir angarya.
    Bununla ilgili bir an önce odalar aracılığı ile öneri/teklif vermek lazım. SGK'nın bunu asgari ücret desteği gibi otomatik düşmesi zor olmaz.

Kıdemli Üye
    Firmanın birini yapıyım dedim. sistem zaten sıkıntılı. yararlanamazsınız diye uyarı verip duruyor. yaptığımada sistem 30 gün gösteriyor luca 27 gün. listeyi kontrol ediyorum kişileri göstermiyor. yine beynimizi sulandıracaklar ve son güne kadar kalacağız.

Üye
    Alıntı gunduze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Firmanın birini yapıyım dedim. sistem zaten sıkıntılı. yararlanamazsınız diye uyarı verip duruyor. yaptığımada sistem 30 gün gösteriyor luca 27 gün. listeyi kontrol ediyorum kişileri göstermiyor. yine beynimizi sulandıracaklar ve son güne kadar kalacağız.

Bende de aynı durum 20 gün ortalama var 10 gün 5510 dan 20 gün 7252 olarak mı vereceğiz.
    aynı kişi farklı kanundan verilir mi?

Yeni Üye
    Üstadlar muhsgk yaparken defter beyana gönderirken 07252 sayılı kanun defter beyan da yok diye bir uyarı verdi.defter beyana girip baktım kanun var.Nedeni ne olabilir? şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Müdavim Üye
    Nereden
    GAZİANTEP
    Yayınladıkları 9 sayfalık genelgeyi okuduktan sonra kaldırıp fırlatma noktasına geliyorsun...
    Basit bir işlem ile doğrudan tahakkuk üzerinden ya da ödeme anında düşebilecekleri imkanları var iken bilerek zorlaştırıyorlar ki, fazla kimse yararlanmasın...
    Bir meslek grubuna bu kadar işkence edilmemeli... tek tek işçi sorgulama nedir ya! 2020/8 dönemini seçince bütün personelleri getirse ya...
    tam bir REZİLLİKTİR bu...
    Herkese SABIR...

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Alıntı SULEYMAN TAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yayınladıkları 9 sayfalık genelgeyi okuduktan sonra kaldırıp fırlatma noktasına geliyorsun...
    Basit bir işlem ile doğrudan tahakkuk üzerinden ya da ödeme anında düşebilecekleri imkanları var iken bilerek zorlaştırıyorlar ki, fazla kimse yararlanmasın...
    Bir meslek grubuna bu kadar işkence edilmemeli... tek tek işçi sorgulama nedir ya! 2020/8 dönemini seçince bütün personelleri getirse ya...
    tam bir REZİLLİKTİR bu...
    Herkese SABIR...
    Bir dosyamızda 1.000 den fazla çalışan var faydalanan, tek tek giriş yapılacak. Tam işkence..

Müdavim Üye
    Nereden
    GAZİANTEP
    Evet, tek kelime ile İŞKENCE bu yapılan...
    Programlar uygun değil, güncellenmesi lazım.