Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2020/35 Sayılı SGK Genelgesi ( Kısa Çalışma Prim Desteği)

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

2020/35 Sayılı SGK Genelgesi ( Kısa Çalışma Prim Desteği)

Kısa çalışmadan faydalanıp normal çalışmaya geçen işyerleri için uygulanacak teşvike ilişkin 2020/35 sayılı SGK genelgesi yayınlanmıştır.

https://kms.kaysis.gov.tr/Home/Goster/167035
    Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com

Yeni Üye
    teşekkürler bilgilendirmeniz için.

Yeni Üye
    Hüseyin Bey Bilginiz var mı bilmiyorum ama bir konu ile ilgili soru sormak istiyorum size Pandemi ilan edildikten sonra Mücbir sebepte olan müşterilerimin temmuz 27 de vermem gereken mart nisan mayıs ba-bs formlarını her zaman ay sonu olduğudan 31 inden verilecek diye vermeyi unuttum ay sonu olduğunda vermek istediğimde süresinin geçmiş olduğunu fark ettim süresinden sonra olarak beyannameleri verdim ve 2300 TL yarısı 1150 TL olarak BA BS formlarını cezalı gönderdim.Sorum şu bu cezaları Mali Tatilden dolayı bir indirim yada silinme söz konusu olabilir mi yada müşterilerim 6183 yapılandırma yapıp onları 1150 tl üzerinden yapılandırma yapabilir mi ödeme sürem ekim başı mesleki olarak büyük sıkıntı içindeyim vergi affı ile ilgili bir çalışma var mı lütfen bilgilerinizi bekliyorum sizden şimdiden teşekkürler. Yazımı gören bütün meslektaşlarımın bilgisini ve düşüncesini bekliyorum .