Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İnteraktif Çöktü Sıradaki...

İnteraktif Çöktü Sıradaki...

An itibariyle İnteraktif çöktü sunucu hata veriyor... Bakalım ne kadar direnebilecek sistem....

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    Alıntı muhasebe- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    An itibariyle İnteraktif çöktü sunucu hata veriyor... Bakalım ne kadar direnebilecek sistem....
    Umarım Yakonda Tamamen çöker İnşaallah. Bizlere bu sıkıntıları çektirenlerede Rabbim misli ile çektirir inşaallah

Yeni Üye
    Alıntı ilkersorar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım Yakonda Tamamen çöker İnşaallah. Bizlere bu sıkıntıları çektirenlerede Rabbim misli ile çektirir inşaallah
    İnteraktif çökmesin neden öyle söylüyorsunuz ki bu bize bir sıkıntı değil tam tersi işimizi kolaylaştırıyor

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    Alıntı BburakD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnteraktif çökmesin neden öyle söylüyorsunuz ki bu bize bir sıkıntı değil tam tersi işimizi kolaylaştırıyor
    18 Yıldır herşey zorlaştırılıyor maalesef.
    Saysam bitmez ama aklıma ilk geleni anlatım.
    Meşhur DBS yani defter beyan sistemi işletme esasında ki mükelleflerin muhasebeciye olan göbek bağını kesme fikri ile hayatımıza girdi girmez olasıca. Üniversite mezunu mükellefim merak etti verdim şifreyi girmeye çalıştı giremedi bir tane akaryakıt fişini. Adı üstünde basit usul mukellef nasıl girecek bunu.
    Çok değil üç ay önce kısa çalışma ödeneklerin deki başvuru hengamesini yaşamayan meslek mensubu var mı merak ediyorum.
    Hele şu geri dönüşüm katkı payı denen zilleti niye başımıza sardılar hala anlayabilmiş değilim.
    E Defter çıktı ama standartları bile yok. Edefter dediğin şey bana göre alışını satışını girersin (aynı hazır beyan sisteminde ki gibi) sistem KDV Muhtasar Geçici ve Kurumlar vergisini OTOMATİK hazırlar. sana sadece onaylamak kalır.
    En son MuhSGK çıktı ama elimizde patlıyacak mutlaka çünki altyapı yok. E-İmzayı Kim çıkardı çok merak ediyorum. Kesin FETOcuların işidir. Gerçi bu vedop denen sistemi hazırlayanlar da FETOculardı. SSK indirimlerini hesaplayan firmalar vardı adamlar ssknın tüm verilerini kopyalayıp millete kitliyorlardı. Yeminliler de mükellefi arayıp bak senin muhasebeci böle böle hata yapmış gel biz hem defterine bakalım hem iadelerini alalım. ooooooh ne ala...
    ne diyim bilmiyorum ki. deveye boynun eğri demişler arkasına semeri vurmuşlar ha babam ha...