Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: çok acilll:pandemi ücretsiz izin

Müdavim Üye
    Nereden
    Sivas

çok acilll:pandemi ücretsiz izin

arkadaşlar pandemi ücretsiz izin alabilmek için ilk başvuradan sonra her ay girişmi yapmak lazım 1 aydım fakat 2 aydır para hesaba yatmıyor
    spain

Üye
    SGK İşveren Sistemi üzerinden her ay için giriş yapılması gerekli.(Bildirim süresi sonraki ayın 3'üne kadardı sanırım)

Temmuz ödemeleri için bildirim süresi geçti fakat bildirimi şu an da yapabilirsiniz, ödemeyi personel 7-8-9 Eylül civarı Ağustos ayını da bildirirseniz 2 aylık olarak alır.

Şu an Temmuz ayı için girişleri hala kabul ediyor sistem, fakat Haziran ayını kabul etmeyebilir. İlgili aylara giriş yapmayı denerseniz, öyle bir şey varsa uyarı olarak karşınıza çıkar zaten.

Geçtiğimiz dönemlerde önceki bir ay için denediğimde, ödeme ve bildirim süresi geçtiği için giriş yapamazsınız diye uyarı vermişti. Personeli o ay destekten yararlandıramamıştık.

Müdavim Üye
    Nereden
    Sivas
    Alıntı sculfaci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sgk işveren sistemi üzerinden her ay için giriş yapılması gerekli.(bildirim süresi sonraki ayın 3'üne kadardı sanırım)

temmuz ödemeleri için bildirim süresi geçti fakat bildirimi şu an da yapabilirsiniz, ödemeyi personel 7-8-9 eylül civarı ağustos ayını da bildirirseniz 2 aylık olarak alır.

şu an temmuz ayı için girişleri hala kabul ediyor sistem, fakat haziran ayını kabul etmeyebilir. Ilgili aylara giriş yapmayı denerseniz, öyle bir şey varsa uyarı olarak karşınıza çıkar zaten.

Geçtiğimiz dönemlerde önceki bir ay için denediğimde, ödeme ve bildirim süresi geçtiği için giriş yapamazsınız diye uyarı vermişti. Personeli o ay destekten yararlandıramamıştık.

geçmiş 2 ayı aylık prim hizmet belgesinde eksik gün gösterdim.fakat her giriş yapmadım.ve ödeme alamadım ne yapmam gerek
    spain

Üye
    SGK sisteminden geçmiş aylara giriş yapmayı deneyin. Girişi sistem kabul ederse Eylül ayında geçmişe dönük ödeme alabilirsiniz.

Müdavim Üye
    Nereden
    Sivas
    geriye dönük kabul etmiyor
    spain