Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muhasebecinin E-beyannamede yetkiniz bulunmamaktadır mesajı.

Müdavim Üye

Muhasebecinin E-beyannamede yetkiniz bulunmamaktadır mesajı.

Akşama doğru bir çalışalım defter beyandan gelir gider tablolarını alıp geçici vergiye başlayalım dedik. Defter beyana bir türlü giremedim. Sonra e-beyanname ne alemde bakım mı var diye baktım. Bir duyuru çalışma yok. Senelerdir hiçbir problemle karşılaşmadığımız Muhasebeci şifremizle e-beyanname'ye girmeye çalıştığımda 5-10 dk sonra aşağıdaki mesaj karşımıza çıktı. Bu nedenle sisteme güvenim hiç kalmadı. Tüm meslektaşlarımıza tavsiyem geçici vergi beyannamelerimizi 14 Ağustosa kadar bitirmeye çalışalım. Yine bir oyunlar oynanmaya başlandı. Muhasebeciler olarak, üzülerek söylüyorum bizlere karşı kurulan bu tuzaklara yakalanmamak için tüm beyannamelerimizi önceden bitirmeye çalışalım. Mağdur olmayalım.

Lütfen E-Beyanname sistemine giriş yapmak için Kullanıcı Kodu, Parola ve Şifre bilgilerinizi girip Giriş düğmesine tıklayınız.

Kullanıcı Kodu : ........
    Parola : .......
    Şifre : ......

Giriş

Giriş yapılıyor...

Hata: Doğrulama hatası e-Beyanname yetkiniz bulunmamaktadır. Daha önce e-Beyanname gönderebildiğiniz halde şu anda bu mesajı alıyorsanız lütfen bağlı olduğunuz vergi dairesine başvurarak kullanıcı grubunuzun güncellenmesini talep ediniz.

Üye
    Nereden
    Ankara
    Evet az önce bende karşılaştım. Ama hiçbir bölüme girmiyor şifrem şuan internet v.d. ve interaktifi denedim doğrulama kodu hatası diyor. firmalar için denedim onlardada sorun var giremedim genel sanırım.
    bilgi paylaşıldıkça güzeldir..