Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lütfen bekleyiniz elektronik imza uygulaması yükleniyor

Kıdemli Üye

lütfen bekleyiniz elektronik imza uygulaması yükleniyor

gib portal dan e smm kesmeye çalışıyorum turmob e asistan dan jawa 32 bit yükledim gib e belge sitesinden e arşiv smm ye girdim imzlama aracı programını bağlantıdan indirip e arşiv portala bağlandım sonuç lütfen bekleyiniz elektronik imza uygulaması yükleniyor diye takılıp kaldı ... gib portalda e smm kesen kesebilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi explorer ve chrome dan ayrı ayrı denedim olmadı illaki 100 tl verip 100 kontor mu alıcaz

Kıdemli Üye
    yani akıllı kart bilgilerimi istemesi gereken aşamaya geldiğinde ilerlemiyor

Üye
    Java uygulamasını bir de 64bit olarak kurduktan sonra dener misiniz? Sistemde hem 32bit hem de 64bit Java yüklü iken deneyin. Eğer olmazsa 32bit olanı silip, sadece 64bit Java varken deneyin.

2020/Ocak ayında sisteme ilk girdiğimde benzer bir sorunla karşılaşmıştım. Fazla zaman geçtiği için nasıl çözdüğümü net hatırlayamıyorum ama bu dediklerimi denerseniz belki olabilir, birkaç şey denemiştim sonunda olmuştu bende.

Yalnız GIB portalında cari oluşturulamıyor, makbuzlar tek tek onaylanıp, tek tek indiriliyor. Toplu işleme izin vermiyor. Her seferinde tüm bilgileri yazıyorsunuz. Bu sebeplerden dolayı zaman kaybı çok fazla olduğu için artık GIB portalı kullanmak yerine, SMMM'lere ücretsiz makbuz hizmeti veren özel entegratörlerden birine dahil olduk.

Üye
    Bir de mali mühür ile başvuru yapmıştık. Sizin elektronik imza olduğu için süreçlerimiz farklı olabilir, bu çözümlerin işinize yarayacağından emin değilim.