Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: muhsgk onayında sgk onaylamıyor

Üye
    Nereden
    büro elemanı
    1. Göndermiş olduğunuz beyannamenin/bildirimin Sigortalı Çalışan Bilgileri tablosu dolu olamaz. uyarısını veriyor.

Müdavim Üye gunduzmuhasebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    SMMM
    muhtasar prim hizmet beyannamesi verecek olan konsolosluklarda vergi dairesi şifresi yok sadece sgk şifresi var. sadece sgk şifresiyle yollayabilirmiyiz. Birde diğer mükelleflerde tamamı aylığa otomatik kendisi döndü mü. ?
    Kendini Bil Kendini

Üye
    Nereden
    büro elemanı
    Özel İnşaat Göndermiş olduğunuz beyannamenin/bildirimin sigortalı çalışan bilgileri tablosu dolu olamaz" hatası veriyor.

Yeni Üye
    Alıntı omerkrd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. Göndermiş olduğunuz beyannamenin/bildirimin Sigortalı Çalışan Bilgileri tablosu dolu olamaz. uyarısını veriyor.
    Bende de aynı uyarıyı veriyor interaktif vergi dairesinde Muhtasar ve Prim hizmet beyannamesi açılış dilekçesi diye yer var acaba burdan başvurumu yapmak gerekiyor.

Üye
    Özel inşaat sgk tahakkuk onayı için bilgisi olan lütfen paylaşsın ....

Yeni Üye
    Alıntı HANIMMM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özel inşaat sgk tahakkuk onayı için bilgisi olan lütfen paylaşsın ....
    Gib danışma hattı 189 ile az önce görüştüm. MUHSGK henüz kullanıma açılmamış. Uzama ihtimali de varmış ünümüzdeki hafta tekrar deneyin diyor.

Üye
    Geçen ayda ihtiyarı olarak vermeye çalıştım.aynı hatayı verdi.sgk v2 açıktı geçen ay ordan verdim.7.ay için ggk v2 yi denedim.almıyor.muhtasar sgk dan bildireceksiniz diyor.mükellef sgk tahakkuku istiyor.sistem almıyor diyorum. mükellefle aram açılacak.Maliye sgk .arasındaki problemin faturası bize çıkıyor hep.Sgk bilgi işlem altyapısını çözmeden böyle yük getiriliyor bize .mükellefle aran açılmış ceza yemişsin kimin umurunda acaba ?

Alıntı melbim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen ayda ihtiyarı olarak vermeye çalıştım.aynı hatayı verdi.sgk v2 açıktı geçen ay ordan verdim.7.ay için ggk v2 yi denedim.almıyor.muhtasar sgk dan bildireceksiniz diyor.mükellef sgk tahakkuku istiyor.sistem almıyor diyorum. mükellefle aram açılacak.Maliye sgk .arasındaki problemin faturası bize çıkıyor hep.Sgk bilgi işlem altyapısını çözmeden böyle yük getiriliyor bize .mükellefle aran açılmış ceza yemişsin kimin umurunda acaba ?
    mükellefi direk vergi dairesine yolla kavga etsin onlara TÜRKİYE genelinde kimse alamıyor tahakkuk de. yada ver arasın 189 u

Kıdemli Üye
    Nereden
    Turkiye
    Bizim mükellefler de muhsgk 3 aylık gözüküyor. Sizler nasıl aylık yaptınız. Bilgi verirmisiniz
    Son anının nasıl olmasını istiyorsan, bu anı son an gibi yaşa!
    Bu anı, son an gibi yaşarsan her anın son anın gibi olur.Eyvallah

Alıntı BARSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de aynı uyarıyı veriyor interaktif vergi dairesinde Muhtasar ve Prim hizmet beyannamesi açılış dilekçesi diye yer var acaba burdan başvurumu yapmak gerekiyor.
    oradan yapmayın dedi vergi dairesi sicil genel olarak düzeltilecekmiş güya