Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Iş sağliği ve güvenliği kanunu 31.12.2023 olarak değiştirildi

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    Kanun teklifi dün gece mecliste kabul edilmiş.
    selamlar,sevgiler.

Müdavim Üye
    Allah razı olsun. Mükellefler mağdur olmayacak.

Üye
    merhaba kabul edildiğine dair yazıya nereden ulaşbilirim

Müdavim Üye
    Nereden
    Muhasebe
    kesinlikle şu konuda haklısın eğer uzatacaklarsa bu iş daha önceden olmalı ama ne olursa olsun mali müşavirlerde her işi üstlerine alınmasınlar sahip çıkmasınlar gerekli uyarılarını yaparak yoluna devam edilebilir.Ne demek bize patlar.Bizim konumuz olmayan konu nasıl bize patlar biraz da akıllıca davranmak gerekir diye düşünüyorum.Bu mesleğin içerisinde madem yıllardır hep bir şeyler uzuyor görüyoruz.O zaman dersin ki gerekli bilgilendirmeni yaptıktan sonra uzayabilir bilginiz olsun dersin iş olur biter.Özellikle bu yıl neler uzamadı ki.
    SMMM

Müdavim Üye
    Nereden
    Muhasebe
    Alıntı qzans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi, Haziran ayında mükelleflere bilgilendirme maili attık 1 temmuzdan itibaren zorunlu diye.Cezalarını da söyledik.Mükellefte doğal olarak aramaya başladı, uzmanı, doktoru falan.Bulan sözleşme yaptı.Parasını peşin ödeyen var.Şimdi bunlar dönüp bize diyecek ki ''Uzamış.Ben neden para ödedim''. Gel de çık işin içinden.Bizimle alakası olmayan konu yine bize patlar.Her yapılan iş basiretsizlik, iş bilmezlik.Beddua etmekten cehennemlik oldum.
    kesinlikle şu konuda haklısın eğer uzatacaklarsa bu iş daha önceden olmalı ama ne olursa olsun mali müşavirlerde her işi üstlerine alınmasınlar sahip çıkmasınlar gerekli uyarılarını yaparak yoluna devam edilebilir.Ne demek bize patlar.Bizim konumuz olmayan konu nasıl bize patlar biraz da akıllıca davranmak gerekir diye düşünüyorum.Bu mesleğin içerisinde madem yıllardır hep bir şeyler uzuyor görüyoruz.O zaman dersin ki gerekli bilgilendirmeni yaptıktan sonra uzayabilir bilginiz olsun dersin iş olur biter.Özellikle bu yıl neler uzamadı ki.
    SMMM