Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Esmm kağıt ortamında makbuz

Kıdemli Üye
    Nereden
    Turkiye

Esmm kağıt ortamında makbuz

Arkadaşlar kolay gelsin.29 mayıs tarihinde interaktiften esmm ye başvuruda bulunmuştuk.23 Haziran da özel entegrator e imza ile aktivasyonumuzu yaptı.Haziran ayına kağıt ortamında makbuz kesebilirmiyiz?Cevaplar için şimdiden teşekkürler...
    Kolay gelsin...

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    Müracaat mayısta olduğu için 1.6 dan itibaren e-smmm ya geçilmiş oluyor gib gov tr de bunun için yüklü bir yazı var .Ben 1.6 de son gün müracaat ettim mecburiyetim 1.7 de başladı.Benim kasamda windows 7 var turmob aracılığı ile e-güven şifresi aldım hala kuramadım kurman için en az.83 istiyor kurması telaşeli ve firmadan hizmet alamıyoruz oysa uzaktan bağlanma ile kurabilirler.80 tl ucuza aldık ama şimdi kurdurmak için 80 tl masraf edeceğiz galiba.8.3 ve üstü olan bir makinada kurulsa 7 li sistemimimde kullanabilirmiyim yoksa benimde sistemimi en az 8.3 ve üstümü yapmam lazım henüz çözemedim.Bilgisi olan arkadaşlar fikirlerini paylaşırlarsa memnun olurum.

Yeni Üye
    Arama motorunuzu firefox yapın oluyor.

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    Teşekkür ederim ama olmuyor Turmobun sitesinde desteklenen proğramlar var üretici firma e-güvenin telefonu uzun bekleyişten sonra açıldı oradan öğrendim ve onların sitesinden biraz ilerledim şimdilik 3 arşiv portala tanıtmaya geldim onu yapamıyorum.java değişimi oldu crom kullananlar için farklı java var sözde yükledim ama şimdilik sonuç alamıyorum.Daha çok ders çalışmam gerekecek.Donanım bilgisi olmayınca sıkıntı oluyor.

Üye
    Alıntı hasan er Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Müracaat mayısta olduğu için 1.6 dan itibaren e-smmm ya geçilmiş oluyor gib gov tr de bunun için yüklü bir yazı var .Ben 1.6 de son gün müracaat ettim mecburiyetim 1.7 de başladı.Benim kasamda windows 7 var turmob aracılığı ile e-güven şifresi aldım hala kuramadım kurman için en az.83 istiyor kurması telaşeli ve firmadan hizmet alamıyoruz oysa uzaktan bağlanma ile kurabilirler.80 tl ucuza aldık ama şimdi kurdurmak için 80 tl masraf edeceğiz galiba.8.3 ve üstü olan bir makinada kurulsa 7 li sistemimimde kullanabilirmiyim yoksa benimde sistemimi en az 8.3 ve üstümü yapmam lazım henüz çözemedim.Bilgisi olan arkadaşlar fikirlerini paylaşırlarsa memnun olurum.
    ALO 189 a sordugumda hazirana kağıt makbuz kesebilirsiniz dediler.
    eğer sizin dediğinizi doğru kabul edersek 30 haziran 2020 tarihine gibden makbuz kesebilirmiyiz.