Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ek sgk aylık pirim hizmet bildirimi

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey

Ek sgk aylık pirim hizmet bildirimi

Arkadaşlar Haziran ayı pirim Hizmet bildirgesini verdim,Sonradan ücretin farklı olduğu bildirildi.Aradaki Fark için Ek Pirim hizmet Bildirimini vermem gerekiyor.nasıl veririm.Denedim Veremedim

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    Alıntı HÜSNÜ TAŞCI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Haziran ayı pirim Hizmet bildirgesini verdim,Sonradan ücretin farklı olduğu bildirildi.Aradaki Fark için Ek Pirim hizmet Bildirimini vermem gerekiyor.nasıl veririm.Denedim Veremedim
    önce iptal edeceksin o kişiyi (sadece onu) iptal bildirgesi onaylayacaksın
    sonra ek bildirgeyi seçip doğrusu ne ise en baştan vereceksin atıyorum 4.000 TL brüt iptal ettin onayladın 5.000 TL brüt eni maaş yazacaksın aynı kişiye
    yanlız burada dikkat etmen gereken bildirgede 1 den fazla kişi var ise sadece iptal etmek istediğini seçip iptal edeceksin ondan sonra tc kimliği girip bilgileri gün prim vs doldurup ek vereceksin

umarım anlatabildim

Müdavim Üye
    Nereden
    Turkey
    sayın fa77 dediğinizi yapıyorum ama bir türlü ek eremiyorum.(EK VEREBİLMENİZ İÇİN SİGORTALIYI DİĞER BELGELERDEN SİNİL) Diyor bakalım nasıl ederim.

Üye
    Nereden
    MUHASEBE
    sayın fa77 dediğinizi yapıyorum ama bir türlü ek eremiyorum.(EK VEREBİLMENİZ İÇİN SİGORTALIYI DİĞER BELGELERDEN SİNİL) Diyor bakalım nasıl ederim.
    Üstad vermiş olduğunuz bildirgeden o kişiyi seçip sileceksiniz ondan sonra ek verebilirsiniz

Müdavim Üye
    Nereden
    İSTANBUL
    tamam üstadım önce iptal edip o bildirgeyi onaylayın iptal bildirgesi onaylayacaksınız