Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: adi ortaklıkta e-smm ?

Kıdemli Üye

adi ortaklıkta e-smm ?

İki serbest meslek mükellefin kurmuş olduğu adi ortaklıkta. E-smm olayı nasıl olacak ? Ayrı ayrı mı yoksa ortaklığa ait tek e-smm mu kullanılacak ? (Şimdiye kadar tek makbuz kullanıyorlardı)

Üye
    Alıntı hasefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki serbest meslek mükellefin kurmuş olduğu adi ortaklıkta. E-smm olayı nasıl olacak ? Ayrı ayrı mı yoksa ortaklığa ait tek e-smm mu kullanılacak ? (Şimdiye kadar tek makbuz kullanıyorlardı)
    Gib e başvuru formlarını posta ile göndereceksiniz. Gib, Kamu Ser.Merk. biidirecek, Mali Mühür için oradan gelecek mail i bekleyeceksiniz. Ücretini yatırdığınızda gelen mali mühür ile e.smm ortaklık olarak kesmeye devam edeceksiniz.

Müdavim Üye
    Adi ortaklık için gönderdim. 8 haziranda teslim edildi kurumdan hala cevap yok. Muhattap kimsede yok, telefona cevap vermiyorlar. İkinciye ptt ile dilekçe gönderdim, önceki posta alındısı fotokopisini ekleyerek.

Kıdemli Üye
    Nereden
    İzmir
    Doğru işlem yapmışsınız. Kağıt ortamından farkı yok ki yine tek makbuz kesmeye devam edeceksiniz. Ortaklık üzerinden devam
    SUREYYA

Üye
    Alıntı gokhango Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adi ortaklık için gönderdim. 8 haziranda teslim edildi kurumdan hala cevap yok. Muhattap kimsede yok, telefona cevap vermiyorlar. İkinciye ptt ile dilekçe gönderdim, önceki posta alındısı fotokopisini ekleyerek.
    NSOYCAN@gelirler.gov.tr adresi Nimet hanım. Mail at sana dönüyor.