Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: verbis kayıt nedir ve zorunlu mu?

Kıdemli Üye

verbis kayıt nedir ve zorunlu mu?

Merhaba,firmamız 35 milyon ciro yapıyor ve ltd şimdi verbis kayıt zorunlu mu ne işe yarıyor tam olarak ve nereye nasıl başvuru yapılıyor ?

Müdavim Üye
    ister sistemden verbise başvurup şifre alıp irtibat kişisi atayarak envanteri kendiniz oluşturup sisteme girebilirsiniz.İstersenizde bu işi yapan bir firmayla anlaşabilirsiniz.
    Ama kendiniz yapmanızı tavsiye etmem ordaki bilgileri doldurmak zor bir iş.Yanlış hata riski yüksek.Birde siz bilançoya bakın 25 milyonu geçmişsiniz diye ciroya göre değil.

Müdavim Üye
    Nereden
    Türkiye
    "Doğru kararlar tecrübeden gelir; ama tecrübe kötü kararlardan oluşur."

Kıdemli Üye
    vermıs oldugunuz bilgiler ıcın tesekkur ederım ama hıc bır sey anlamadım ne işe yarar bu nedir tam olarak envanterle ne işimiz var

Müdavim Üye
    Alıntı MUSTAFA KAYADUMAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vermıs oldugunuz bilgiler ıcın tesekkur ederım ama hıc bır sey anlamadım ne işe yarar bu nedir tam olarak envanterle ne işimiz var
    firmada kişisel verileri koruma adına şahıslarla ilgili (şahıştan alınan mal satılan mal güvenlik duvarı kamera sistemleri personelle ilgili bütün işlemler maillerdeki şahıs bilgileri vss vss.) bilgilerden bir envanter oluşturulup sisteme giriliyor.Girmeyenlere 1 milyona kadar cezalar var. En basit örneği benim cep telefonumu benden izinsiz rızam olmadan başkasına verdin ozaman vay haline Ne işe yarar konusunuda henüz anlayan olmadı bu işi yapan firmalar işi götürüyor.