Sizin arzu ve hayatl ettiğiniz cevabı vermediğim için üzgünüm. Bu saatten sonra ne yazsam boş. Yazdıklarımı tam olarak anlatamadığımı görüyorum. Sadece iki küçük not...

1- Çalıştığınız şirket benim tarif ettiğim şirketlerden biriymiş ama sonuç hüsran oldu demişsiniz. Demek ki benim tarif ettiğim şirketlerden biri değilmiş ben kurumsal bir şirketten bahsetmiştim. Onların kendilerini kurumsal tarif etmeleri önemli değil. Benim kurumsal tarifim ve kasdım bambaşka.

2- KÇÖ konusundaki tecrübe sadece son güncel örnek. Bundan 30-40 önce bir müşteri için ör. 5 ad.işlem yapıyorsak bugün 35 adet işlem yapmaktayız. Benim yılgınlığım mesleki süre değil değişen mevzuatın ve teknolojinin getirdiği sonuçların tadını kamu hissettiği için tüm bilgi ve belgeleri oturduğu yerden memurlarını oturttuğu yerden SMMM lerden istemesidir. Ve bu işlemlerin maddi ve manevi bir karşılığı yok.

Sizinle bu şekilde bir diyalog doğru değil mesleğin başındaki birine bardağın boş taraflarını söylemek çok da hoş değil farkındayım ama bana göre bardağın çok büyük çoğunluğu boş birazcık dolu olsa yazacağım!!!

İnşallah hakkınızda hayırlı kararları alır ve yola devam edersiniz.