Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E-BildirgeV2 Kullanıcı Girişi

Müdavim Üye

E-BildirgeV2 Kullanıcı Girişi

giriş yapabilen var mı? bende mi sıkıntı var.

Üye
    bizde bağlandı

Müdavim Üye
    bende 2020- mayıs ayı aylık muhtasar gönderemedim. e-beyandan. MUSK dan mı göndermemiz gerekiyor. 30.06.2020 ye kadar uzatılmamışmıydı.

Müdavim Üye
    Alıntı ahzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 2020- mayıs ayı aylık muhtasar gönderemedim. e-beyandan. MUSK dan mı göndermemiz gerekiyor. 30.06.2020 ye kadar uzatılmamışmıydı.
    hata: 05/2020-05/2020 MUH beyannamesi, MUH beyannamesinin E-Beyanname sisteminde kullanıma açılmasından önceki ya da kullanıma kapatıldığı bir döneme ait olduğu için bu beyanname E-beyanname sistemi kullanılarak gönderilemez.

gelir idaresinin yayınladığı duyurularda ; 04.04.2020 Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi Hakkında Duyuru;

Dünya genelinde yaşanan Koronavirüs (COVID-19) salgını sebebiyle, daha önce 1 Mart 2020 itibariyle Türkiye genelinde uygulanacağı duyurulan "çalışanların ücret ödemeleri üzerinden tevkif edilen vergiler ile sigortalıların prime esas kazanç ve hizmet bilgilerinin birlikte beyan edilmesi" uygulaması, 04 Nisan 2020 tarihinde yayımlanan 8 Sıra No.lu Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi Genel Tebliği ile 1 Temmuz 2020 tarihine (Temmuz/2020 dönemine ait olup, 26 Ağustos 2020 tarihine kadar yapılacak beyanlar) ertelenmiştir. Bu tarihe kadar uygulamaya Kırşehir, Amasya, Bartın, Çankırı, Bursa, Eskişehir ve Konya illeri merkez ve ilçelerinde bulunan mükellefler/işverenler ile devam edilecektir.

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    Zaten MUH kodu uzun zamandır kapalı. MUHSGK olarak SGK eklemeden göndermeniz gerekmekte.

Müdavim Üye
    tmm. anladım teşekkürler

Kıdemli Üye
    Nereden
    KEMER
    şuan mayıs ayının bildirgesini V2 sayfasından gönderdim kabul etti. onayladı bildirgeyi.
    Ne Mutlu Türküm Diyene !!!

Kıdemli Üye
    İş kur dan KÇÖ Mayıs ayına ödeme günü 30 gün geldi.Mayıs ayı Bildirgesinde bunu nasıl bildireceğim.30 yazdım Mayıs ayı 31 gün diye uyardı.31 gün gösterirsem tamamını eksik gün kodu 18 KÇÖ olarak mı işaretliyeceğim.İlginize teşekkür ederim.

Moderatör
    Nereden
    İstanbul
    Alıntı ccdeha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İş kur dan KÇÖ Mayıs ayına ödeme günü 30 gün geldi.Mayıs ayı Bildirgesinde bunu nasıl bildireceğim.30 yazdım Mayıs ayı 31 gün diye uyardı.31 gün gösterirsem tamamını eksik gün kodu 18 KÇÖ olarak mı işaretliyeceğim.İlginize teşekkür ederim.
    Evet eksik gün nedenine 31 gün KÇÖ diye yazarsanız sorun olmayacaktır.