Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E-SMM makbuzu Türmob'un Ücretsiz Özel Entegratörlük Hizmeti hk.

Moderatör hadisat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kartal/İstanbul

E-SMM makbuzu Türmob'un Ücretsiz Özel Entegratörlük Hizmeti hk.

arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olanlar varsa ne nedir nasıl olacak bilgi paylaşırsa forumdaki tüm arkadaşlar bilgi sahibi olmuş olur, kolay gelsin.
    Hüseyin GÖCEN/Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
    '' Yaradılanı Severiz Yaradandan Ötürü''

Müdavim Üye
    Nereden
    Tekirdağ
    E imza için hangi firmayı tavsiye edersiniz
    Yetenekli olanlar oyun kazanır, ekip çalışması ve zeka ise ŞAMPİYONLUK.

Müdavim Üye
    Alıntı safakuner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E imza için hangi firmayı tavsiye edersiniz
    turmob e-guven ile anlaşmış mali müşavirlere özel 3 yıllığı 189 tl bu firmadan aldık

Müdavim Üye
    Bende yeni gördüm Türmobun paylaşımını fakat bu arada çoğu Meslektaş Özel Entegratörlerle anlaştı bu süreçte önceden yapılması gereken bir çalışmaydı.e imza Türmob aracı oldu aldık.E SMMM içinde iyi bir uygulama olabilir tabiki....

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul
    Genel sekreter twitter üzerinden paylaşmıştı, oradan takip etmiştim.

Portal kullanımının bir çok firma tarafından süre sınırlaması olmaksızın SMMM'ler için ücretsiz olduğunu, bu uygulamanın da o şekilde olması gerektiğine dair bir twit attım kendisine, pek umursadıklarını sanmıyorum...

Kısaca

A)İş Bankası Müşterisi Olan Meslek Mensuplarımız için
    - LUCA Mali Müşavir Paketi Kullanıyorlar iseLUCA Entegrasyonu ile birlikte e-SMM Özel Entegratörlük Hizmeti 1 Yıl Ücretsiz.
    - LUCA Mali Müşavir Paketi Kullanmıyorlarise e-SMM Özel Entegratörlük Hizmeti (İŞNET NetteFatura Portal Kullanımı) 1 Yıl Ücretsiz

Bu kampanya için İş Bankası Şube kanalı veya aşağıdaki link üzerinden başvuru yapılmalıdır. https://www.isbank.com.tr/kampanyala...rom=homeSlider

B)İş Bankası Müşterisi Olmayan Meslek Mensuplarımız için;
    - LUCA Mali Müşavir Paketi Kullanıyorlar ise LUCA Entegrasyonu ile birlikte e-SMM Özel Entegratörlük Hizmeti 6 AyÜcretsiz
    - LUCA Mali Müşavir Paketi Kullanmıyorlarise e-SMM Özel Entegratörlük Hizmeti 6 Ay Ücretsiz

(LUCA Kullanmayan TÜRMOB Üyesi Meslek Mensuplarımız istemeleri halinde ÇIRAK SM yazılımını kullanabilirler. Eğer bu yöntemi kullanmak isterlerse 31.12.2020 tarihine kadar ücretsiz, 01.01.2021 tarihinden itibaren 199,00 ₺ + KDV ödeyerek 1 Yıl için kullanıma devam edebilirler)

Tam açıklamalar için aşağıya kısayol ekliyorum.
    https://www.turmob.org.tr/haberler/c...torluk-hizmeti

Müdavim Üye
    Nereden
    Balıkesir-Gönen
    1 yıl ücretsiz olması alıştırma taktiği olmalı sisteme alışan vazgeçmez yeni müşteriler kazanırız diye yatırım yapıyorlar.Küçük yazılmış yazıları okumak lazım bir yıl sonra vazgeçersen geçmişi ödetirim diyebilir.Bende e-imzayı sadece ucuz olduğu için Turmob aracılığı ile e-güvenden alacağım şubatta alan bir arkadaşımız ilgili bir firma dedi.Odaların anlaşmalı firmaları var bizim oda Türkkep isimli bir firma ile anlaşmış 270 tl İlde ve Büyük ilçelerde elemanları var yardımcı oluyorlarmış.Esnafa e-fatura nasıl gib portalından yapılabiliyorsa bizede şifrelerimizle yapılabilmeli idi neden bunu uygulamıyorlar endişeleri ne bilemiyorum sonuçta s.meslekte bilhassa meslek mensupları her yerde onayları var kayıt dışı mümkün değil avukatlar vekalet alıyor vekaletler idareye bildiriliyor kayıt dışı mümkün değil ama nedense sıkıyorlar.Kolay gelsin.

Müdavim Üye
    Alıntı hadisat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olanlar varsa ne nedir nasıl olacak bilgi paylaşırsa forumdaki tüm arkadaşlar bilgi sahibi olmuş olur, kolay gelsin.
    Türmob'un söylediği hizmet iş Bankası'nın verdiği hizmet. Türmob burada sadece aracı ve duyuru yapıyor.
    Geçen ay İş bankası'ndan bana mesaj ve mail geldi. "Ücretsi e- smm hizmeti" diye.
    Bende müracaat ettim. Bir yıl ücretsiz ve 500 kontör bedava. Görünüşe göre iyi bir hizmet. Beni aradılar ve tüm evraklarımı hazırladım. Ama Göndermedim. Kendi Muhasebe poroğramımızı veren kuruluştan aldım. Bunun sebebi. ileride karşılamamız muhtemel sorunlar. Ne olacağını bilemeyiz. Bu yüzden proğramcımız pek çok konuda çıkabielcek sorunları çözme çabası gösteriyorlar ve bu konuda da işe yararlar, diye düşündüm.
    Programcımızın Bedava kontör sayısı çok az ama şimdilik işimi görür diye düşündüm.
    Gayet tabi ki öncelikle elektronik imza edinmek gerekiyor.
    Herkes tercihinde serbest tabi ki.
    Kolay gelsin.

Kıdemli Üye
    Çalıştığınız programla entegre olanını alın bence büyük kolaylık. Geliri otomatik işliyor. Müşteriye gideri otomatik işliyor. Muhtasara otomatik olarak getiriyor. bu sebeple hatalı işleme riskini sıfıra indiriyor. Gmsnet böyle 1200 kontör iki yıl ücretsiz. programın e-smm modülü de ücretsiz. Hatta müşterilerinizde buradan alırsa aynı entegre uygulamalardan otomatik gelir işleme gibi müşteri içinde yararlanabiliyorsunuz.